Arzum Servis Mut Mersin

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Mut Mersin
  • AdresMersin, Mut
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Mut Mersin

Arzum Servis Mut Mersin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Parçanın değişimi yapılmalıdır. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu dışındaki ev aletlerini de test etmelisiniz. Parçaların zaman içinde eskimesi ve ucunda kırılmaların oluşması da yavaş bir şekilde hareket etmesine neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Toz çekmeme durumları karşısında ayarlarının tekrar yapılması gerekmektedir. Lazer kısmının kuru bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur. Şofbenler tam randımanlı çalıştıkları zaman bile su yeterli ölçüde ısınmayabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Çalışmıyor Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir. Ekmek kızartma makinesi çalışmama sorunu karşısında eve gelen elektrik hatlarının ve mutfağa gelen elektriklerin kontrol edilmesi önerilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir.

AR1060, AR191Mersin Mut Arzum Buzdolabı ServisiMersin Mut Arzum Derin Dondurucu ServisiMersin Mut Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Kurutma Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Fırın ServisiMersin Mut Arzum Set Üstü Ocak ServisiMersin Mut Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMersin Mut Arzum Klima ServisiMersin Mut Arzum Termosifon ServisiMersin Mut Arzum Radyotör ServisiMersin Mut Arzum Vantilatör ServisiMersin Mut Arzum Televizyon ServisiMersin Mut Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Çay Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Su Isıtıcı ServisiMersin Mut Arzum Mikser ServisiMersin Mut Arzum Blender ServisiMersin Mut Arzum Doğrayıcı ServisiMersin Mut Arzum Tost Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Buharlı Ütü ServisiMersin Mut Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMersin Mut Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMersin Mut Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMersin Mut Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMersin Mut Arzum Tartı ServisiMersin Mut Arzum Su Sebili ServisiMersin Mut Arzum Ankastre Ocak ServisiMersin Mut Arzum Ankastre Fırın ServisiMersin Mut Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMersin Mut Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMersin Mut Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Mut, Köyler, Göksu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.