Arzum Servis Narlıdere İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Narlıdere İzmir
  • Adresİzmir, Narlıdere
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Narlıdere İzmir

Arzum Servis Narlıdere İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu işlemeye başlatamama sorunu oluşumu sonrasında döner şalter kontrolü yapılmalıdır. Mikser bıçaklarının dönmeme nedenleri arasında rulman bıçaklarının eski işlevini yerine getiremeyecek bir durumda ve eskimiş olmasıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

İlk kurulum sonrasında robot süpürge in ev ortamını taraması sırasında cihazın önüne birçok farklı eşyanın çıkması sonrasında haritalandırma yapamaz. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur. Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir. Kablosuz süpürgeler şarjlı süpürgeler olarak da bilinir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir. Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBlender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Fırın Fan Arızası

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz. Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor

AR1060, AR191İzmir Narlıdere Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Narlıdere Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Narlıdere Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Fırın Servisiİzmir Narlıdere Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Narlıdere Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Narlıdere Arzum Klima Servisiİzmir Narlıdere Arzum Termosifon Servisiİzmir Narlıdere Arzum Radyotör Servisiİzmir Narlıdere Arzum Vantilatör Servisiİzmir Narlıdere Arzum Televizyon Servisiİzmir Narlıdere Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Narlıdere Arzum Mikser Servisiİzmir Narlıdere Arzum Blender Servisiİzmir Narlıdere Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Narlıdere Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Narlıdere Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Narlıdere Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Narlıdere Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Narlıdere Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Narlıdere Arzum Tartı Servisiİzmir Narlıdere Arzum Su Sebili Servisiİzmir Narlıdere Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Narlıdere Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Narlıdere Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Narlıdere Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Narlıdere Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Narlıdere

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.