Arzum Servis Odunpazarı Eskişehir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Odunpazarı Eskişehir
  • AdresEskişehir, Odunpazarı
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Odunpazarı Eskişehir

Arzum Servis Odunpazarı Eskişehir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu bıçak dişi kırılma arızası aşırı ürün kullanımından ve yanlış ürün yerleştirme den kaynaklanmaktadır. Motor çalışıyor ancak parçalar bir türlü hareket etmiyorsa motor mili kontrolü sağlanmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot Süpürgemin Fırçası Sıkıştı Tekerleklere yabancı cisim sıkıştığında da süpürgeniz ses çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz. Cihaz için servis çağırılması önerilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir. Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

AR1060, AR191Eskişehir Odunpazarı Arzum Buzdolabı ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Derin Dondurucu ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Çamaşır Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Bulaşık Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Kurutma Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Fırın ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Set Üstü Ocak ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Mikrodalga Fırın ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Klima ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Termosifon ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Radyotör ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Vantilatör ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Televizyon ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Çay Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Su Isıtıcı ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Mikser ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Blender ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Doğrayıcı ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Tost Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Mini Tost Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Buharlı Ütü ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Elektrikli Süpürge ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Şarjlı Süpürge ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Tartı ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Su Sebili ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Ankastre Ocak ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Ankastre Fırın ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Ankastre Aspiratör ServisiEskişehir Odunpazarı Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Arifiye, Akarbaşı, Akcami, Büyükdere, Erenköy, Küçükorganizesanayi, 71 Evler, Kurtuluş, Gökmeydan, Organizesanayibölgesi, Osmangazi, Orhangazi, Çankaya, Sultandere, Ağapınar, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.