Arzum Servis Onikişubat Kahramanmaraş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Onikişubat Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Onikişubat
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Onikişubat Kahramanmaraş

Arzum Servis Onikişubat Kahramanmaraş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu bıçak dişi kırılma arızası aşırı ürün kullanımından ve yanlış ürün yerleştirme den kaynaklanmaktadır. Kapak ve diğer parçaların yerine oturduğundan ve zeminde bir cisim olmadığından emin olun.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerin insan hayatındaki yeri her geçen gün artıyor. Tekrar kurulum yapmak cihazın düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir. Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir. Şofbenlere yönelik uygulanması gereken adımlar her marka için nettir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Blender Bıçağı Kesmiyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Zamanlayıcı ve regülatör hataları makinenin sürekli durmasına neden olacaktır. Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

AR1060, AR191Kahramanmaraş Onikişubat Arzum Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Fırın ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Klima ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Termosifon ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Radyotör ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Vantilatör ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Televizyon ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Mikser ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Blender ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Tartı ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Su Sebili ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Onikişubat Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.