Arzum Servis Orhangazi Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Orhangazi Bursa
  • AdresBursa, Orhangazi
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Orhangazi Bursa

Arzum Servis Orhangazi Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır. Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Motor milinin doğru bir şekilde takılı olduğundan emin olduktan sonra tekrar çalıştırabilirsiniz. Eğimli zeminlerde mutfak robotu sesli çalışacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır. Bu sebepten dolayı toz haznenizi sık sık kontrol edin ve filtrenizi de belirtilen süre içerisinde bakımını yapın.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Kurutma makinenizin filtresini temizlemeniz ya da değiştirmeniz bu problemi ortadan kaldıracaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben Sigorta Attırıyor İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Parçanın değişimine gidilmelidir. Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaz içinde su haznesi ve miktarı kontrol edilmelidir. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır. Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

AR1060, AR191Bursa Orhangazi Arzum Buzdolabı ServisiBursa Orhangazi Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Orhangazi Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Fırın ServisiBursa Orhangazi Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Orhangazi Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Orhangazi Arzum Klima ServisiBursa Orhangazi Arzum Termosifon ServisiBursa Orhangazi Arzum Radyotör ServisiBursa Orhangazi Arzum Vantilatör ServisiBursa Orhangazi Arzum Televizyon ServisiBursa Orhangazi Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Orhangazi Arzum Mikser ServisiBursa Orhangazi Arzum Blender ServisiBursa Orhangazi Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Orhangazi Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Orhangazi Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Orhangazi Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Orhangazi Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Orhangazi Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Orhangazi Arzum Tartı ServisiBursa Orhangazi Arzum Su Sebili ServisiBursa Orhangazi Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Orhangazi Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Orhangazi Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Orhangazi Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Orhangazi Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Orhangazi, Köyler, Yeniköy, Çakırlı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.