Arzum Servis Osmaniye

  • Teknik ServisArzum Servis Osmaniye
  • AdresOSMANİYE
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis OSMANİYE

Arzum Servis Osmaniye

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir. Birçok farklı arıza oluşumuna rastlanır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hemen hemen herkesin evinde mutfak robotu mutlaka yer alıyor. Robot kullanımı ve kullanım sonrasında temizliğinin yeteri kadar yapılmaması mutfak robotun da arıza oluşumuna neden olacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Tekerleklere yabancı cisim sıkıştığında da süpürgeniz ses çıkarabilir. Tekrar kurulum yapmak cihazın düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.Sıcaklık derecesinin ayarlandığından emin olun.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demliği Sızdırıyor Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir. Arızalı parçanın yenisi ile birlikte değişimi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191OSMANİYE Arzum Buzdolabı ServisiOSMANİYE Arzum Derin Dondurucu ServisiOSMANİYE Arzum Çamaşır Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Bulaşık Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Kurutma Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Fırın ServisiOSMANİYE Arzum Set Üstü Ocak ServisiOSMANİYE Arzum Mikrodalga Fırın ServisiOSMANİYE Arzum Klima ServisiOSMANİYE Arzum Termosifon ServisiOSMANİYE Arzum Radyotör ServisiOSMANİYE Arzum Vantilatör ServisiOSMANİYE Arzum Televizyon ServisiOSMANİYE Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Çay Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Su Isıtıcı ServisiOSMANİYE Arzum Mikser ServisiOSMANİYE Arzum Blender ServisiOSMANİYE Arzum Doğrayıcı ServisiOSMANİYE Arzum Tost Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Mini Tost Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Buharlı Ütü ServisiOSMANİYE Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiOSMANİYE Arzum Elektrikli Süpürge ServisiOSMANİYE Arzum Şarjlı Süpürge ServisiOSMANİYE Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiOSMANİYE Arzum Tartı ServisiOSMANİYE Arzum Su Sebili ServisiOSMANİYE Arzum Ankastre Ocak ServisiOSMANİYE Arzum Ankastre Fırın ServisiOSMANİYE Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiOSMANİYE Arzum Ankastre Aspiratör ServisiOSMANİYE Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.