Arzum Servis Pazarcık Kahramanmaraş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Pazarcık Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Pazarcık
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Pazarcık Kahramanmaraş

Arzum Servis Pazarcık Kahramanmaraş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotlarının çeşitlenmesi ile beraber kullanıcılarda yeni problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. Mutfak Robotu Dirençleri Yandı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Filtrenin temiz ve açık olduğuna bakılmalıdır. Robot Süpürgemin Tekerlekleri Hareket Etmiyor

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde sıklıkla görülen arızalarda bulunuyor. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hemen fişten çıkartılarak cihaz kenara alınmalıdır. Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorMusluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Kahramanmaraş Pazarcık Arzum Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Fırın ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Klima ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Termosifon ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Radyotör ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Vantilatör ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Televizyon ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Mikser ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Blender ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Tartı ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Su Sebili ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Pazarcık Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Pazarcık, Köyler, Narlı, Evri, Büyüknacar, Yumaklıcerit

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.