Arzum Servis Sakarya

  • Teknik ServisArzum Servis Sakarya
  • AdresSAKARYA
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis SAKARYA

Arzum Servis Sakarya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir. Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hemen hemen herkesin evinde mutfak robotu mutlaka yer alıyor. Mutfak Robotuna elektrik gitmeme sorunu şebeke kaynaklı ve motor kaynaklı arızalar arasında yer alır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Toz ve kir birikimi sonrasında cihaz düzgün bir çalışma sağlayamaz ve sürekli arıza vermeye başlar. Hepa filtresi her 6 ayda bir değiştirilmesi daha sağlıklı çalışma ortamının yaratılması için gereklidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Fişe takılı ise elektrik gelmeme durumu görülür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlere yönelik uygulanması gereken adımlar her marka için nettir. Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır. Makine temizliğine önem verilmemesi ve yanlış kullanım gibi durumlarda tost makineleri arıza vermeye başlar.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır. Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve oranı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191SAKARYA Arzum Buzdolabı ServisiSAKARYA Arzum Derin Dondurucu ServisiSAKARYA Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Kurutma Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Fırın ServisiSAKARYA Arzum Set Üstü Ocak ServisiSAKARYA Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSAKARYA Arzum Klima ServisiSAKARYA Arzum Termosifon ServisiSAKARYA Arzum Radyotör ServisiSAKARYA Arzum Vantilatör ServisiSAKARYA Arzum Televizyon ServisiSAKARYA Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Çay Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Su Isıtıcı ServisiSAKARYA Arzum Mikser ServisiSAKARYA Arzum Blender ServisiSAKARYA Arzum Doğrayıcı ServisiSAKARYA Arzum Tost Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Buharlı Ütü ServisiSAKARYA Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSAKARYA Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSAKARYA Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSAKARYA Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSAKARYA Arzum Tartı ServisiSAKARYA Arzum Su Sebili ServisiSAKARYA Arzum Ankastre Ocak ServisiSAKARYA Arzum Ankastre Fırın ServisiSAKARYA Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSAKARYA Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSAKARYA Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Semerciler, İstiklal, Tığcılar, Tepekum, Karaosman, Köyler, Karaman

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.