Arzum Servis Sandıklı Afyonkarahisar

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Sandıklı Afyonkarahisar
  • AdresAfyonkarahisar, Sandıklı
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Sandıklı Afyonkarahisar

Arzum Servis Sandıklı Afyonkarahisar

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin. Mutfak robotu parçaları hareket etmeme sorunu robot çalışması esnasında yapılıyor ise parçaların yerine iyi takıldığından emin olmak gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Filtrenin temiz ve açık olduğuna bakılmalıdır. Her evin vazgeçilmez aletlerinden biri de robot süpürgelerdir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer doğalgazlı ise vanayı kontrol etmelisiniz. Elektrik bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorEkmek kızarma makinesi spirali ısınmama hatası kızartma makinesinin kontrollü bir şekilde çalışmamasına neden olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Afyonkarahisar Sandıklı Arzum Buzdolabı ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Derin Dondurucu ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Çamaşır Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Bulaşık Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Kurutma Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Fırın ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Set Üstü Ocak ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Mikrodalga Fırın ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Klima ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Termosifon ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Radyotör ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Vantilatör ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Televizyon ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Çay Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Su Isıtıcı ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Mikser ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Blender ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Doğrayıcı ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Tost Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Mini Tost Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Buharlı Ütü ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Elektrikli Süpürge ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Şarjlı Süpürge ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Tartı ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Su Sebili ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Ankastre Ocak ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Ankastre Fırın ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Ankastre Aspiratör ServisiAfyonkarahisar Sandıklı Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Sandıklı, Köyler, Akharım

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.