Arzum Servis Sarıyer İstanbul

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Sarıyer İstanbul
  • Adresİstanbul, Sarıyer
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Sarıyer İstanbul

Arzum Servis Sarıyer İstanbul

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır. Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Farklı birçok nedenden dolayı robotlar arıza vermektedir. Ürün yapımını kolaylaştıracak zamandan tasarruf edilmesini sağlar.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz soğuyuncaya kadar tekrar çalıştırılma yapılmamalıdır. Bu durumda robot süpürgenizi şarja takmanız yeterli gelecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır. Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır. Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

İlk kullanımlarda ve montajı sırasında da elektrik hatlarının yanlış bağlanması ve kontrollerinin yapılmaması sonucunda da oluşan arızalardır. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışma Sırasında Vızıltı Sesi GeliyorBlender Bıçağı Dönmüyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demleme kısmına su aktarmıyor sorunu su sıcaklığının makinenin belirlenmiş olan ısı derecesine ulaşmadığı zaman meydana gelir. Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır. Sigorta makine kullanımına uygun büyüklükte olmaması durumlarında da ani elektrik yüklemesi yapılarak sigorta atabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir.

AR1060, AR191İstanbul Sarıyer Arzum Buzdolabı Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Derin Dondurucu Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Fırın Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Klima Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Termosifon Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Radyotör Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Vantilatör Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Televizyon Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Çay Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Su Isıtıcı Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Mikser Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Blender Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Doğrayıcı Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Tost Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Buharlı Ütü Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Tartı Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Su Sebili Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Ankastre Ocak Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Ankastre Fırın Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Sarıyer Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Sarıyer, Büyükdere, Tarabya, İstinye, Yeniköy, Emirgan, Rumelihisarı, Bahçeköy, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.