Arzum Servis Saruhanlı Manisa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Saruhanlı Manisa
  • AdresManisa, Saruhanlı
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Saruhanlı Manisa

Arzum Servis Saruhanlı Manisa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Yanık koku gelmesi kart kaynaklı arızalar işaret etmektedir. Kesme kısmında kırılma yaşanması durumlarında da cihazın çalışması biraz yavaşlayacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Toz haznesinin yeteri kadar dolu olması durumlarında da süpürge çalışması sırasında kötü koku gelebilmektedir. Tekrar kurulum yapmak cihazın düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Böyle bir durumda özellikle cihaz elektrik ile çalıştığı için dikkatli olmalı ve teknik servis desteği alınmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgelerde meydana gelen arızaların pek çoğu kullanıcılar tarafından kolay bir şekilde halledilebilmektedir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kireçlenme oluşumu rezistans ta tıkanıklık oluşmasına neden olur. İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir. Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Bu mıknatıs tarafından güç kaynaklarının yetersiz enerji alması sepetin tam olarak basılmamasına neden olmaktadır. Sigorta ve elektrik hatlarının kontrolünü yapınız .

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kaba çekilen kahveler çok hızlı bir şekilde bitecektir. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

AR1060, AR191Manisa Saruhanlı Arzum Buzdolabı ServisiManisa Saruhanlı Arzum Derin Dondurucu ServisiManisa Saruhanlı Arzum Çamaşır Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Bulaşık Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Kurutma Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Fırın ServisiManisa Saruhanlı Arzum Set Üstü Ocak ServisiManisa Saruhanlı Arzum Mikrodalga Fırın ServisiManisa Saruhanlı Arzum Klima ServisiManisa Saruhanlı Arzum Termosifon ServisiManisa Saruhanlı Arzum Radyotör ServisiManisa Saruhanlı Arzum Vantilatör ServisiManisa Saruhanlı Arzum Televizyon ServisiManisa Saruhanlı Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Çay Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Su Isıtıcı ServisiManisa Saruhanlı Arzum Mikser ServisiManisa Saruhanlı Arzum Blender ServisiManisa Saruhanlı Arzum Doğrayıcı ServisiManisa Saruhanlı Arzum Tost Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Mini Tost Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Buharlı Ütü ServisiManisa Saruhanlı Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiManisa Saruhanlı Arzum Elektrikli Süpürge ServisiManisa Saruhanlı Arzum Şarjlı Süpürge ServisiManisa Saruhanlı Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiManisa Saruhanlı Arzum Tartı ServisiManisa Saruhanlı Arzum Su Sebili ServisiManisa Saruhanlı Arzum Ankastre Ocak ServisiManisa Saruhanlı Arzum Ankastre Fırın ServisiManisa Saruhanlı Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiManisa Saruhanlı Arzum Ankastre Aspiratör ServisiManisa Saruhanlı Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Saruhanlı, Köyler, Dilek, Hacırahmanlı, Koldere, Mütevelli, Paşaköy, Halitpaşa, Büyükbelen

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.