Arzum Servis Şemdinli Hakkari

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Şemdinli Hakkari
  • AdresHakkari, Şemdinli
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Şemdinli Hakkari

Arzum Servis Şemdinli Hakkari

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır. Mikser Çalışma Yapmıyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Servis çağırılarak kablo değişimi önerilir. Mutfak robotunuzu taktığınız prizin sigortadaki karşılığını bulup kontrol etmelisiniz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir. Bazı durumlarda sorunun kaynağı çok basit olabilmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Saç düzleştiricisi çalışmıyorsa cihazınıza elektriğin gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Gerekli kontroller yapıldıktan sonra şofben hala çalışmıyorsa şofben çakmağını kontrol edin. Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Aynı sorunun devam etmesi karşısında servisten yardım alınması gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191Hakkari Şemdinli Arzum Buzdolabı ServisiHakkari Şemdinli Arzum Derin Dondurucu ServisiHakkari Şemdinli Arzum Çamaşır Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Bulaşık Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Kurutma Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Fırın ServisiHakkari Şemdinli Arzum Set Üstü Ocak ServisiHakkari Şemdinli Arzum Mikrodalga Fırın ServisiHakkari Şemdinli Arzum Klima ServisiHakkari Şemdinli Arzum Termosifon ServisiHakkari Şemdinli Arzum Radyotör ServisiHakkari Şemdinli Arzum Vantilatör ServisiHakkari Şemdinli Arzum Televizyon ServisiHakkari Şemdinli Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Çay Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Su Isıtıcı ServisiHakkari Şemdinli Arzum Mikser ServisiHakkari Şemdinli Arzum Blender ServisiHakkari Şemdinli Arzum Doğrayıcı ServisiHakkari Şemdinli Arzum Tost Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Mini Tost Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Buharlı Ütü ServisiHakkari Şemdinli Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHakkari Şemdinli Arzum Elektrikli Süpürge ServisiHakkari Şemdinli Arzum Şarjlı Süpürge ServisiHakkari Şemdinli Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiHakkari Şemdinli Arzum Tartı ServisiHakkari Şemdinli Arzum Su Sebili ServisiHakkari Şemdinli Arzum Ankastre Ocak ServisiHakkari Şemdinli Arzum Ankastre Fırın ServisiHakkari Şemdinli Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiHakkari Şemdinli Arzum Ankastre Aspiratör ServisiHakkari Şemdinli Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Şemdinli, Köyler, Derecik

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.