Arzum Servis Seydikemer Muğla

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Seydikemer Muğla
  • AdresMuğla, Seydikemer
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Seydikemer Muğla

Arzum Servis Seydikemer Muğla

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Doğrayıcısı DönmüyorMutfak robotlarının çeşitlenmesi ile beraber kullanıcılarda yeni problemlerle karşı karşıya kalabiliyor.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerde en sık duyulan problemlerden biri de budur. Robot süpürge haritalandırma yapmama sorunu genellikle ilk kurulum aşamasında yapılan hatalar sonucu oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin. Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Cihaz için servis çağırılması önerilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Cihaz başlığı ve filtresinin kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir. Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Rezistans elektrik enerjisinin alınarak çok kısa bir zaman içerisinde ısıya dönüştürülmesini sağlayan önemli parçalardır.Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Rezistans kablosu bozulabilir ve kısa devreye neden olabilir. Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bir servis çağırarak cihazın kontrolünü ve motor değişimi sağlanmalıdır. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

AR1060, AR191Muğla Seydikemer Arzum Buzdolabı ServisiMuğla Seydikemer Arzum Derin Dondurucu ServisiMuğla Seydikemer Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Kurutma Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Fırın ServisiMuğla Seydikemer Arzum Set Üstü Ocak ServisiMuğla Seydikemer Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMuğla Seydikemer Arzum Klima ServisiMuğla Seydikemer Arzum Termosifon ServisiMuğla Seydikemer Arzum Radyotör ServisiMuğla Seydikemer Arzum Vantilatör ServisiMuğla Seydikemer Arzum Televizyon ServisiMuğla Seydikemer Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Çay Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Su Isıtıcı ServisiMuğla Seydikemer Arzum Mikser ServisiMuğla Seydikemer Arzum Blender ServisiMuğla Seydikemer Arzum Doğrayıcı ServisiMuğla Seydikemer Arzum Tost Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Buharlı Ütü ServisiMuğla Seydikemer Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMuğla Seydikemer Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMuğla Seydikemer Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMuğla Seydikemer Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMuğla Seydikemer Arzum Tartı ServisiMuğla Seydikemer Arzum Su Sebili ServisiMuğla Seydikemer Arzum Ankastre Ocak ServisiMuğla Seydikemer Arzum Ankastre Fırın ServisiMuğla Seydikemer Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMuğla Seydikemer Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMuğla Seydikemer Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.