Arzum Servis Siirt

  • Teknik ServisArzum Servis Siirt
  • AdresSİİRT
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis SİİRT

Arzum Servis Siirt

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunuz çalıştırdıktan bir müddet sonra kendiliğinden kapanıyorsa kase kapağını kontrol etmeniz gerekli. Zemin düz olduğundan emin olun.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Lazer kısmının kuru bir bez yardımı ile temizlenmesi gerekir. Robot süpürgeyi başka bir oda içinde de test edebilirsiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır. Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır.Yüksek su basınç seviyesi de arıza oluşumuna neden olacaktır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma YapıyorElektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Ürünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır. Ekmek kızarma makinesi spirali ısınmama hatası kızartma makinesinin kontrollü bir şekilde çalışmamasına neden olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır. Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191SİİRT Arzum Buzdolabı ServisiSİİRT Arzum Derin Dondurucu ServisiSİİRT Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSİİRT Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSİİRT Arzum Kurutma Makinesi ServisiSİİRT Arzum Fırın ServisiSİİRT Arzum Set Üstü Ocak ServisiSİİRT Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSİİRT Arzum Klima ServisiSİİRT Arzum Termosifon ServisiSİİRT Arzum Radyotör ServisiSİİRT Arzum Vantilatör ServisiSİİRT Arzum Televizyon ServisiSİİRT Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSİİRT Arzum Çay Makinesi ServisiSİİRT Arzum Su Isıtıcı ServisiSİİRT Arzum Mikser ServisiSİİRT Arzum Blender ServisiSİİRT Arzum Doğrayıcı ServisiSİİRT Arzum Tost Makinesi ServisiSİİRT Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSİİRT Arzum Buharlı Ütü ServisiSİİRT Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSİİRT Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSİİRT Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSİİRT Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSİİRT Arzum Tartı ServisiSİİRT Arzum Su Sebili ServisiSİİRT Arzum Ankastre Ocak ServisiSİİRT Arzum Ankastre Fırın ServisiSİİRT Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSİİRT Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSİİRT Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.