Arzum Servis Silivri İstanbul

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Silivri İstanbul
  • Adresİstanbul, Silivri
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Silivri İstanbul

Arzum Servis Silivri İstanbul

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İlk olarak yapılması gereken döner şalteri off konumuna getirmek olacaktır. Motor, kase ve kapak bölümleri mutlaka yerlerinde olmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge temizlik esnasında kötü koku yayıyorsa fitrenizi ve toz haznenizi mutlaka kontrol etmelisiniz. Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender çalışırken koku çıkarıyorsa aralıksız olarak çalıştığından aşırı ısınma göstermektedir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır. Rezistans parçaları arızalanması durumunda makine ısıtma yapmayacaktır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesinde bulunan yayların bozulması yanık ekmek oluşumuna neden olmaktadır. Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tekrar açma ve kullanma sırasında aynı hatayı vermesi durumunda destek hattını arayınız. Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır.

AR1060, AR191İstanbul Silivri Arzum Buzdolabı Servisiİstanbul Silivri Arzum Derin Dondurucu Servisiİstanbul Silivri Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Fırın Servisiİstanbul Silivri Arzum Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Silivri Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Silivri Arzum Klima Servisiİstanbul Silivri Arzum Termosifon Servisiİstanbul Silivri Arzum Radyotör Servisiİstanbul Silivri Arzum Vantilatör Servisiİstanbul Silivri Arzum Televizyon Servisiİstanbul Silivri Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Çay Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Su Isıtıcı Servisiİstanbul Silivri Arzum Mikser Servisiİstanbul Silivri Arzum Blender Servisiİstanbul Silivri Arzum Doğrayıcı Servisiİstanbul Silivri Arzum Tost Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Buharlı Ütü Servisiİstanbul Silivri Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Silivri Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Silivri Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Silivri Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Silivri Arzum Tartı Servisiİstanbul Silivri Arzum Su Sebili Servisiİstanbul Silivri Arzum Ankastre Ocak Servisiİstanbul Silivri Arzum Ankastre Fırın Servisiİstanbul Silivri Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Silivri Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Silivri Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Silivri, Değirmenköy, Gümüşyaka, Selimpaşa, Çanta, Ortaköy, Büyükçavuşlu, Kavaklı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.