Arzum Servis Silvan Diyarbakır

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Silvan Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Silvan
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Silvan Diyarbakır

Arzum Servis Silvan Diyarbakır

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hız ayarı kontrol edilmelidir. Mutfak Robotu Bıçak Dişi Kırıldı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Toz haznenizin dolması durumunda ya da filtre aşırı derecede kirlendiyse robot süpürgeniz etrafa kötü koku yayabilir. Robot süpürge açılmıyor sorunu yaşanması durumlarında ilk olarak robot süpürgesinin şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Parçanın değişimine gidilmelidir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Koku YayıyorMutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesi spirali ısınmama hatası kızartma makinesinin kontrollü bir şekilde çalışmamasına neden olabilir.Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Uzun süreli fırın kullanımı için elektrikli ürünleri dikkatli şekilde kullanmak gerekir. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

AR1060, AR191Diyarbakır Silvan Arzum Buzdolabı ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Klima ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Termosifon ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Radyotör ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Vantilatör ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Televizyon ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Mikser ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Blender ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Tartı ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Su Sebili ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Silvan Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Silvan, Köyler, Bağdere, Çatakköprü

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.