Arzum Servis Simav Kütahya

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Simav Kütahya
  • AdresKütahya, Simav
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Simav Kütahya

Arzum Servis Simav Kütahya

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir. Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robot parçalarının hepsi kullanım aşamasından önce kişi kontrolünden geçmelidir. Robotu besleyen kablonun kontrolü de mutlaka sağlanmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge nem hatası verme sorunu süpürgenin çalışma esnasında ıslak bir zemin üzerinde çalışmadı sonucu bu hata oluşur. Anında ısınma yapması içeride bulunan parça kaynaklı olabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir. Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Isıtmıyor Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır. Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Patlamaya neden olabilecek durumlardan biri de ürüne tekrar elektrik gelmesidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor Rezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Kolu KilitlenmiyorEkmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Kahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Kütahya Simav Arzum Buzdolabı ServisiKütahya Simav Arzum Derin Dondurucu ServisiKütahya Simav Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Kurutma Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Fırın ServisiKütahya Simav Arzum Set Üstü Ocak ServisiKütahya Simav Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKütahya Simav Arzum Klima ServisiKütahya Simav Arzum Termosifon ServisiKütahya Simav Arzum Radyotör ServisiKütahya Simav Arzum Vantilatör ServisiKütahya Simav Arzum Televizyon ServisiKütahya Simav Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Çay Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Su Isıtıcı ServisiKütahya Simav Arzum Mikser ServisiKütahya Simav Arzum Blender ServisiKütahya Simav Arzum Doğrayıcı ServisiKütahya Simav Arzum Tost Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Buharlı Ütü ServisiKütahya Simav Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKütahya Simav Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKütahya Simav Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKütahya Simav Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKütahya Simav Arzum Tartı ServisiKütahya Simav Arzum Su Sebili ServisiKütahya Simav Arzum Ankastre Ocak ServisiKütahya Simav Arzum Ankastre Fırın ServisiKütahya Simav Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKütahya Simav Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKütahya Simav Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Simav, Muradınlar, Köyler, Beyce, Çitgöl, Güney, Kuşu, Naşa, Kelemyenice, Akdağ

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.