Arzum Servis Şişli İstanbul

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Şişli İstanbul
  • Adresİstanbul, Şişli
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Şişli İstanbul

Arzum Servis Şişli İstanbul

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır. Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam yerleştirilmesi ve aşırı yük konulmaması gerekmektedir. Mutfak robotu motorundan yanık kokusu gelmesi hatası motorun çalışma sırasında aşırı zorlanması ve parça hasarlarının oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Hareketi engelleyici alanlar ve yapılarda robot süpürge hareketi algılayamaz ve hareket edemez. Bazı durumlarda sorunun kaynağı çok basit olabilmektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir. Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör de arızalanma oluşması durumunda da su ısıtmada sorun yaşanmaktadır. İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Kullanıcılar tarafından basit hatalar ve arızalar giderilmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrikli şofben kullanıcının bilgisi olmaması durumunda servis kontrolünden geçirilmelidir. Tüm bunlarla beraber ısıtıcılar kireçlenmiş olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız. Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızarma makinesinin oluğunda biriken ekmeklerin kolun kapanmamasına neden olması ve temizlenmesinin gerektiğini gösterir.Hassas bir parça olması nedeniyle bilinçsiz bir hareket kırılmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Su seviyesini kontrol ediniz.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

AR1060, AR191İstanbul Şişli Arzum Buzdolabı Servisiİstanbul Şişli Arzum Derin Dondurucu Servisiİstanbul Şişli Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Fırın Servisiİstanbul Şişli Arzum Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Şişli Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Şişli Arzum Klima Servisiİstanbul Şişli Arzum Termosifon Servisiİstanbul Şişli Arzum Radyotör Servisiİstanbul Şişli Arzum Vantilatör Servisiİstanbul Şişli Arzum Televizyon Servisiİstanbul Şişli Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Çay Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Su Isıtıcı Servisiİstanbul Şişli Arzum Mikser Servisiİstanbul Şişli Arzum Blender Servisiİstanbul Şişli Arzum Doğrayıcı Servisiİstanbul Şişli Arzum Tost Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Buharlı Ütü Servisiİstanbul Şişli Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Şişli Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Şişli Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Şişli Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Şişli Arzum Tartı Servisiİstanbul Şişli Arzum Su Sebili Servisiİstanbul Şişli Arzum Ankastre Ocak Servisiİstanbul Şişli Arzum Ankastre Fırın Servisiİstanbul Şişli Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Şişli Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Şişli Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, 39587, Meşrutiyet, Teşvikiye, Harbiye, Halaskargazi, Pangaltı, Bozkurt, Feriköy, Duatepe, Cumhuriyet, Şişli, Halideedip, Okmeydanı, Mecidiyeköy, Esentepe, Ayazağa, Maslak

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.