Arzum Servis Sivas

  • Teknik ServisArzum Servis Sivas
  • AdresSİVAS
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis SİVAS

Arzum Servis Sivas

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Tamiri mümkündür. Mutfak Robotu Dirençleri Yandı

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin. Robot süpürgelerinin normalden fazla ses çıkarması durumlarında desibel ayarları kontrol edilmelidir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Bakım ve onarımlar elektronik ürünlerin sağlıklı çalışması için önemlidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Bu yüzden bir yeri süpürmeden önce zeminin kuru olduğundan emin olun.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben içinde sıcak su gelmesini sağlayan parçada eskime yıpranma oluşması da sıcak su arızasına neden olur. Tüm kontroller sağlandıktan sonra şofben tekrar açılıp kontrol edilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuSesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı bıçak bozulması arızası çok yaygın görülen arızalar arasındadır. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

AR1060, AR191SİVAS Arzum Buzdolabı ServisiSİVAS Arzum Derin Dondurucu ServisiSİVAS Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSİVAS Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSİVAS Arzum Kurutma Makinesi ServisiSİVAS Arzum Fırın ServisiSİVAS Arzum Set Üstü Ocak ServisiSİVAS Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSİVAS Arzum Klima ServisiSİVAS Arzum Termosifon ServisiSİVAS Arzum Radyotör ServisiSİVAS Arzum Vantilatör ServisiSİVAS Arzum Televizyon ServisiSİVAS Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSİVAS Arzum Çay Makinesi ServisiSİVAS Arzum Su Isıtıcı ServisiSİVAS Arzum Mikser ServisiSİVAS Arzum Blender ServisiSİVAS Arzum Doğrayıcı ServisiSİVAS Arzum Tost Makinesi ServisiSİVAS Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSİVAS Arzum Buharlı Ütü ServisiSİVAS Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSİVAS Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSİVAS Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSİVAS Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSİVAS Arzum Tartı ServisiSİVAS Arzum Su Sebili ServisiSİVAS Arzum Ankastre Ocak ServisiSİVAS Arzum Ankastre Fırın ServisiSİVAS Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSİVAS Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSİVAS Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.