Arzum Servis Siverek Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Siverek Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Siverek
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Siverek Şanlıurfa

Arzum Servis Siverek Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Elektrik besleme durumlarının bozulması, sigorta hattının arızalı olması ve şebeke bağlantı kablosunda temassızlık sorunları da robot elektrik gitmemesine neden olabilmektedir. Kablo ve bağlantı hatalarında meydana gelen aksaklıklar ve bozulmalar da motorun iç aksanının yanmasına ve patlama riskine karşı kullanıcıların dikkatli olması gerekmektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge çalışmıyorsa şarjının olup olmadığı kontrol edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir. Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer doğalgazlı ise vanayı kontrol etmelisiniz. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır. Makine kullanımı sırasında şalter attırma sorunu oluşuyorsa ilk olarak yüksek amper kullanımına dikkat edilmelidir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır.

AR1060, AR191Şanlıurfa Siverek Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Siverek Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Siverek, Köyler, Gürakar, Kapıkaya

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.