Arzum Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Süleymanpaşa Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Süleymanpaşa
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

Arzum Servis Süleymanpaşa Tekirdağ

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Arızanın nedeni tam anlaşılmadan cihaza elektrik gelmesini engelleyin. Elektronik ürünlerde kullanım ve tamir bilgisi olmayan kişilerin ürünleri açmamaları ve servisi beklemeleri gerekir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesinin temizleme verimliliği azalma sorunu karşısında HEPA filtresi kontrol edilmelidir. Islak bez cihazın lazer kısmının bozulmasına neden olacaktır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştiricim Çalışmıyor ve AçılmıyorKabloyu kontrol ediniz.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bazı modellerde susuz kaynama koruması bulunur. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra süpürgenizin borusu tıkanmış olabilir. Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Kireçlenme oluşumu rezistans ta tıkanıklık oluşmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender bıçağı boşa dönmesi sorunu bıçak kısmındaki tutucu parçanın gevşemesi, çatlaması veya deforme olmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür. Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır. bu ısıtma elemanları içerisine farklı bir cismin ve kağıt parçasının girmesi kabloların yanmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz. Makinenin fişinin takılı olduğundan emin olunuz.

AR1060, AR191Tekirdağ Süleymanpaşa Arzum Buzdolabı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Derin Dondurucu ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Çamaşır Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Bulaşık Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Set Üstü Ocak ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Mikrodalga Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Klima ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Termosifon ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Radyotör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Vantilatör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Televizyon ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Çay Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Su Isıtıcı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Mikser ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Blender ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Doğrayıcı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Tost Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Mini Tost Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Buharlı Ütü ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Elektrikli Süpürge ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Şarjlı Süpürge ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Tartı ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Su Sebili ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Ankastre Ocak ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Ankastre Fırın ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Ankastre Aspiratör ServisiTekirdağ Süleymanpaşa Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.