Arzum Servis Suruç Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Suruç Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Suruç
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Suruç Şanlıurfa

Arzum Servis Suruç Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket EtmiyorKonu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Zeminin düz ve robotun ayaklarının temiz olmasına dikkat edin. Hazne içerisine konulan yiyeceklerin ezilmemesi, doğranmamadı ve püre haline getirilmemesi sorunları robotta arıza olduğunu göstermektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge hareket algılamama arızası akıllı robot süpürgelerde en çok görülen arızalar arasındadır. Robot süpürgesi istasyona bağlanmama sorunu bu tür akıllı cihazlarda görülen arızalardan biri olmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir. Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır. Regülatör kontrolü yapınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Şofbenden sıcak su gelmeme sorunu şofbenin kapalı konumda olmasından kaynaklı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Kısa Devre Yapıyor Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Bıçağı KesmiyorÜrünün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir. Bu durumda demliğin değiştirilmesi gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Spiral üzerinde bozulma ve eskime durumlarında da spiral ısınmama sorunu oluşturur. Arızalı parçanın yenisi ile birlikte değişimi gerekir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesi Çalışma Yapmıyor Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır. Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir. Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır.

AR1060, AR191Şanlıurfa Suruç Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Suruç Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Suruç, Köyler, Onbirnisan

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.