Arzum Servis Tatvan Bitlis

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Tatvan Bitlis
  • AdresBitlis, Tatvan
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Tatvan Bitlis

Arzum Servis Tatvan Bitlis

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir. Elektrik hatlarında meydana gelen dalgalanmalar kabloların ani elektrik yükü karşısında yanmasına neden olur.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır. Bu durumda robot süpürgenizi şarja takmanız yeterli gelecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Tüm bu noktalara kontrol edildikten sonra probleminiz ortadan kalkacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Eğer bir şofben standart derecenin üzerinde ısınma yapıyorsa termostat açık durumda demektir. Şofbenlerin çalışmaması çeşitli etkenlerden dolayı olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Her durumda makinenin iç kısmının açılarak müdahale edilmesi gerektiğinden teknik destek almak gerekir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Teknik servisten destek alınmalıdır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Servisten destek alınız.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi sigorta attırma sorunu makine kaynaklı olabilmektedir. Yaylar hassas parçalardır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

AR1060, AR191Bitlis Tatvan Arzum Buzdolabı ServisiBitlis Tatvan Arzum Derin Dondurucu ServisiBitlis Tatvan Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Kurutma Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Fırın ServisiBitlis Tatvan Arzum Set Üstü Ocak ServisiBitlis Tatvan Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBitlis Tatvan Arzum Klima ServisiBitlis Tatvan Arzum Termosifon ServisiBitlis Tatvan Arzum Radyotör ServisiBitlis Tatvan Arzum Vantilatör ServisiBitlis Tatvan Arzum Televizyon ServisiBitlis Tatvan Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Çay Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Su Isıtıcı ServisiBitlis Tatvan Arzum Mikser ServisiBitlis Tatvan Arzum Blender ServisiBitlis Tatvan Arzum Doğrayıcı ServisiBitlis Tatvan Arzum Tost Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Buharlı Ütü ServisiBitlis Tatvan Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBitlis Tatvan Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBitlis Tatvan Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBitlis Tatvan Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBitlis Tatvan Arzum Tartı ServisiBitlis Tatvan Arzum Su Sebili ServisiBitlis Tatvan Arzum Ankastre Ocak ServisiBitlis Tatvan Arzum Ankastre Fırın ServisiBitlis Tatvan Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBitlis Tatvan Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBitlis Tatvan Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Tatvan, Köyler, Küçüksu, Yelkenli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.