Arzum Servis Terme Samsun

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Terme Samsun
  • AdresSamsun, Terme
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Terme Samsun

Arzum Servis Terme Samsun

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir. Transistörün aşırı ısınmaya geçmesi de çalışmama sorununa neden olmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Çalışırken Kötü Koku GeliyorZemin düz olduğundan emin olun.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Yüksek bir ayara getirilerek tekrar denenmelidir. Robot süpürge in çalışma sırasında önüne ve etrafına yabancı cisim gelmemesine özen gösteriniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir. Üründe meydana gelen parça bozulmaları da arıza oluşumlarına neden olmaktadır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur. Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Makine üzerine gelen elektrik donanımda bir aksaklık oluşması cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Özellikle sıcak çayın bir anda dışarıya dökülmesine yol açabileceği için bu durumda demliği kullanmamanız tavsiye edilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yeşil ışığın yanması çalışma anlamına gelmektedir. Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır. Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

AR1060, AR191Samsun Terme Arzum Buzdolabı ServisiSamsun Terme Arzum Derin Dondurucu ServisiSamsun Terme Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Kurutma Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Fırın ServisiSamsun Terme Arzum Set Üstü Ocak ServisiSamsun Terme Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSamsun Terme Arzum Klima ServisiSamsun Terme Arzum Termosifon ServisiSamsun Terme Arzum Radyotör ServisiSamsun Terme Arzum Vantilatör ServisiSamsun Terme Arzum Televizyon ServisiSamsun Terme Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Çay Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Su Isıtıcı ServisiSamsun Terme Arzum Mikser ServisiSamsun Terme Arzum Blender ServisiSamsun Terme Arzum Doğrayıcı ServisiSamsun Terme Arzum Tost Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Buharlı Ütü ServisiSamsun Terme Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSamsun Terme Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSamsun Terme Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSamsun Terme Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSamsun Terme Arzum Tartı ServisiSamsun Terme Arzum Su Sebili ServisiSamsun Terme Arzum Ankastre Ocak ServisiSamsun Terme Arzum Ankastre Fırın ServisiSamsun Terme Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSamsun Terme Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSamsun Terme Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Terme, Köyler, Bazlamaç, Evci, Sakarlı, Hüseyinmescidi, Söğütlü, Kozluk

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.