Arzum Servis Tire İzmir

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Tire İzmir
  • Adresİzmir, Tire
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Tire İzmir

Arzum Servis Tire İzmir

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak Robotu Çalışırken Kötü Koku GeliyorMutfak robotu döner kol açılmama sorunu kap sıkışması sırasında meydana gelen arızalardır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Eğer robot süpürgeniz olağandışı ses çıkarıyorsa süpürgenizin bazı noktalarını kontrol etmeniz yeterli gelecektir. Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kabloyu kontrol ediniz. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm bu olumsuz durumların önüne geçmekte sanıldığının aksine çok kolaydır. Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır. Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Öğütülen kahvenin inceliğine dikkat etmeniz gerekir. Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir. Parça değişimine gidilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Cihaza konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmemesi önemlidir.

AR1060, AR191İzmir Tire Arzum Buzdolabı Servisiİzmir Tire Arzum Derin Dondurucu Servisiİzmir Tire Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Kurutma Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Fırın Servisiİzmir Tire Arzum Set Üstü Ocak Servisiİzmir Tire Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Tire Arzum Klima Servisiİzmir Tire Arzum Termosifon Servisiİzmir Tire Arzum Radyotör Servisiİzmir Tire Arzum Vantilatör Servisiİzmir Tire Arzum Televizyon Servisiİzmir Tire Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Çay Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Su Isıtıcı Servisiİzmir Tire Arzum Mikser Servisiİzmir Tire Arzum Blender Servisiİzmir Tire Arzum Doğrayıcı Servisiİzmir Tire Arzum Tost Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Buharlı Ütü Servisiİzmir Tire Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Tire Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Tire Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Tire Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Tire Arzum Tartı Servisiİzmir Tire Arzum Su Sebili Servisiİzmir Tire Arzum Ankastre Ocak Servisiİzmir Tire Arzum Ankastre Fırın Servisiİzmir Tire Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Tire Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Tire Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Tire, Köyler, Gökçen

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.