Arzum Servis Toroslar Mersin

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Toroslar Mersin
  • AdresMersin, Toroslar
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Toroslar Mersin

Arzum Servis Toroslar Mersin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır. Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Robota takılan parçalarda oluşan hasarlarda robotun çalışmasını etkileyecektir. Robota aşırı yiyecek konulması durumlarında da mikser bıçakları dönmemektedir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz bakımı ve temizliği kullanım sonrasında yapılmalıdır. Bu yüzden sensör temizliği yapmalısınız.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genel olarak süpürge başlıkları altında havanın girmesini sağlayan delikler bulunmaktadır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Kısa devre akım kablolamasında oluşması ile sigorta sürekli artıracaktır. Şofben arızası sıcak su akışının sağlanamaması sonucunda arıza oluşumu görülür.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sigorta ve elektrik hatlarının kontrolünü yapınız .Spiral ısıtmayı sağlamaya yardımcı bir parçadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir. Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Fan ArızasıBu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

AR1060, AR191Mersin Toroslar Arzum Buzdolabı ServisiMersin Toroslar Arzum Derin Dondurucu ServisiMersin Toroslar Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Kurutma Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Fırın ServisiMersin Toroslar Arzum Set Üstü Ocak ServisiMersin Toroslar Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMersin Toroslar Arzum Klima ServisiMersin Toroslar Arzum Termosifon ServisiMersin Toroslar Arzum Radyotör ServisiMersin Toroslar Arzum Vantilatör ServisiMersin Toroslar Arzum Televizyon ServisiMersin Toroslar Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Çay Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Su Isıtıcı ServisiMersin Toroslar Arzum Mikser ServisiMersin Toroslar Arzum Blender ServisiMersin Toroslar Arzum Doğrayıcı ServisiMersin Toroslar Arzum Tost Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Buharlı Ütü ServisiMersin Toroslar Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMersin Toroslar Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMersin Toroslar Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMersin Toroslar Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMersin Toroslar Arzum Tartı ServisiMersin Toroslar Arzum Su Sebili ServisiMersin Toroslar Arzum Ankastre Ocak ServisiMersin Toroslar Arzum Ankastre Fırın ServisiMersin Toroslar Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMersin Toroslar Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMersin Toroslar Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Sağlık, Alsancak, Akbelen, Çavuşlu, Halkkent, Toroslar, Arpaçsakarlar, Yalınayak, Köyler, Ayvagediği, Güzelyayla

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.