Arzum Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Türkoğlu Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Türkoğlu
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Arzum Servis Türkoğlu Kahramanmaraş

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu çalışmıyor arızası oluşması durumlarında elektrik hattı kontrol edilmelidir. Ardından döner kol açıksa cihazın çalışması için kapatılması gerekir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Bu sebepten dolayı ortaya her zaman farklı problemlerde çıkabiliyor. Özellikle büyük evlerde ya da sürekli ev temizliğinden yorulanlar tarafından ağırlıklı olarak kullanılan robot süpürgeler, çeşitli markalar tarafından üretilmeye devam ediyor.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir. Şofben Sigorta Attırıyor

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender Çalışmıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir. Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir. Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Makinede Damla Şeklinde Akıyor Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fırın Rezistansı BozulduFırının İçine Su Döküldü

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir. Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir.

AR1060, AR191Kahramanmaraş Türkoğlu Arzum Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Klima ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Termosifon ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Radyotör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Vantilatör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Televizyon ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Mikser ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Blender ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Tartı ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Su Sebili ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Türkoğlu Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Türkoğlu, Köyler, Beyoğlu, Kılılı, Şekeroba, Yeşilyöre

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.