Arzum Servis Tuzla İstanbul

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Tuzla İstanbul
  • Adresİstanbul, Tuzla
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Tuzla İstanbul

Arzum Servis Tuzla İstanbul

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kesme kısmında kırılma yaşanması durumlarında da cihazın çalışması biraz yavaşlayacaktır. Hemen bir servis aranarak sorunu ayrıntılı bir şekilde anlatmalı ve destek istenmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır. Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenden Su GeliyorKireçlenme oluşumu rezistans ta tıkanıklık oluşmasına neden olur.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Tost makinesi ekmekleri ısıtmama sorunu makinelerin iç aksanlarında bozulmaların meydana gelmesi sonuç oluşan arıza türlerinden biridir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Yaylar hassas parçalardır. Isıtma elemanı içerisinde tel şeklinde görülebilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır. Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur. Parçaların yerlerine tam olarak oturduğunu kontrol ediniz.

AR1060, AR191İstanbul Tuzla Arzum Buzdolabı Servisiİstanbul Tuzla Arzum Derin Dondurucu Servisiİstanbul Tuzla Arzum Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Fırın Servisiİstanbul Tuzla Arzum Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Tuzla Arzum Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Tuzla Arzum Klima Servisiİstanbul Tuzla Arzum Termosifon Servisiİstanbul Tuzla Arzum Radyotör Servisiİstanbul Tuzla Arzum Vantilatör Servisiİstanbul Tuzla Arzum Televizyon Servisiİstanbul Tuzla Arzum Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Çay Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Su Isıtıcı Servisiİstanbul Tuzla Arzum Mikser Servisiİstanbul Tuzla Arzum Blender Servisiİstanbul Tuzla Arzum Doğrayıcı Servisiİstanbul Tuzla Arzum Tost Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Buharlı Ütü Servisiİstanbul Tuzla Arzum Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Tuzla Arzum Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Tuzla Arzum Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Tuzla Arzum Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Tuzla Arzum Tartı Servisiİstanbul Tuzla Arzum Su Sebili Servisiİstanbul Tuzla Arzum Ankastre Ocak Servisiİstanbul Tuzla Arzum Ankastre Fırın Servisiİstanbul Tuzla Arzum Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Tuzla Arzum Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Tuzla Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, İstasyon, Tersaneler, İçmeler, Mimarsinan, Aydınlı, Orhanlı, Akfırat

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.