Arzum Servis Uzunköprü Edirne

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Uzunköprü Edirne
  • AdresEdirne, Uzunköprü
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Uzunköprü Edirne

Arzum Servis Uzunköprü Edirne

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir. Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu aşırı gürültülü çalışma sorunu oluşma nedenleri arasında robot içinde fazla yiyecek koyma durumlarında da cihaz gürültülü çalışmaktadır. Bu tür durumlarda kapak kontrolü mutlaka yapılmalıdır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge in çalışma sırasında önüne ve etrafına yabancı cisim gelmemesine özen gösteriniz. Ayar tekrar yapılmalıdır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir. Cihaz için servis çağırılması önerilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofbenler tam randımanlı çalıştıkları zaman bile su yeterli ölçüde ısınmayabilir. Eğer doğalgazlı ise vanayı kontrol etmelisiniz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Termostat sayesinde gerekli olan ısı cihaza verilmektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

. Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız. Blender başlığı yerine tam oturmama sorunu başlıklı olarak kullanılan ürünlerde çok fazla görülen sorunlardır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Kolu KilitlenmiyorParça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorFiltre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir.

AR1060, AR191Edirne Uzunköprü Arzum Buzdolabı ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Derin Dondurucu ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Çamaşır Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Bulaşık Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Kurutma Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Fırın ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Set Üstü Ocak ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Mikrodalga Fırın ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Klima ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Termosifon ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Radyotör ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Vantilatör ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Televizyon ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Çay Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Su Isıtıcı ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Mikser ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Blender ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Doğrayıcı ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Tost Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Mini Tost Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Buharlı Ütü ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Elektrikli Süpürge ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Şarjlı Süpürge ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Tartı ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Su Sebili ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Ankastre Ocak ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Ankastre Fırın ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Ankastre Aspiratör ServisiEdirne Uzunköprü Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Şehsuvarbey, Aşçıoğlu, Gar, Köyler, Hamidiye, Kırcasalih

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.