Arzum Servis Vezirköprü Samsun

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Vezirköprü Samsun
  • AdresSamsun, Vezirköprü
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Vezirköprü Samsun

Arzum Servis Vezirköprü Samsun

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir. Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Parçaların yerlerine tam yerleştirilmesi ve aşırı yük konulmaması gerekmektedir. Mutfak robotu çalışma hızı düşmesi sorunu çalışma sürelerinin azalmasına ve düzgün şekilde çalışmamasına neden olur.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge temizlik esnasında kötü koku yayıyorsa fitrenizi ve toz haznenizi mutlaka kontrol etmelisiniz. Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Şofben Kendiliğinden Kapanıyor Kademe anahtarı arızalı olduğu zamanlarda şofben suyu ısıtmaz.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Ürünlerin parçalarında tamir yapılması tekrar aynı arızanın oluşmasına neden olur.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatları, ürün kablosu ve soketleri kontrol edilmelidir. Elektrik gelmemesi durumlarında kol tam olarak kapanma özelliğini devreye sokamaz.Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır. Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Tahliye kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

AR1060, AR191Samsun Vezirköprü Arzum Buzdolabı ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Derin Dondurucu ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Çamaşır Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Bulaşık Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Kurutma Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Set Üstü Ocak ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Mikrodalga Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Klima ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Termosifon ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Radyotör ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Vantilatör ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Televizyon ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Çay Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Su Isıtıcı ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Mikser ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Blender ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Doğrayıcı ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Tost Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Mini Tost Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Buharlı Ütü ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Elektrikli Süpürge ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Şarjlı Süpürge ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Tartı ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Su Sebili ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Ankastre Ocak ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Ankastre Fırın ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Ankastre Aspiratör ServisiSamsun Vezirköprü Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Vezirköprü, Köyler, Gölköy, Narlısaray

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.