Arzum Servis Viranşehir Şanlıurfa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Viranşehir Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Viranşehir
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Viranşehir Şanlıurfa

Arzum Servis Viranşehir Şanlıurfa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin toplam gücünü zorlayacak hacimde olan yiyecekler için cihazınızın zorlanması normaldir. Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kesme kısmında kırılma yaşanması durumlarında da cihazın çalışması biraz yavaşlayacaktır. Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerinin kenarlarında ve yanlarında yer alan fırçaların serbest bir şekilde hareket etmesi gerekmektedir. Sorun devam etmesi durumunda servisten yardım isteyiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir. Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir. Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan arızaları ve bu arızaların çözümlerini sizler için derledik. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Diyaframın zamanla aşınımı ve eski esi suyun basıncını algılayamamasına ve kapanmasına neden oluyor. Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Sorunun devam etmesi durumunda bir servis çağırılarak destek alınmalıdır. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Şebeke hatlarını kontrol ediniz. Çay makinası sigorta attırma sorunu genellikle elektrik hatlarında ve kablolarda bir sıkıntı olduğunu göstermektedir.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ekmek Kızartma Makinesinin Spirali Isınmıyor Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Ütü buhar çıkışını engelleyen bir tıkanıklık durumunda ön tarafa su püskürtme yapamamaktadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. İnsanların kullanım sırasında basit hatalar yapması makinenin çalışmasını engellemektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Tambur içerisine yabancı cisim girmesi de titreşim oluşmasına neden olur. Katı meyve sıkacakları her zaman kullanımı yapılan pratik ürünler arasında yer almaktadır.

AR1060, AR191Şanlıurfa Viranşehir Arzum Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Fırın ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Klima ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Termosifon ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Radyotör ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Vantilatör ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Televizyon ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Mikser ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Blender ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Tartı ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Su Sebili ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Viranşehir Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Viranşehir, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.