Arzum Servis Yakutiye Erzurum

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Yakutiye Erzurum
  • AdresErzurum, Yakutiye
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Yakutiye Erzurum

Arzum Servis Yakutiye Erzurum

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz. Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Elektrik hatlarında meydana gelen dalgalanmalar kabloların ani elektrik yükü karşısında yanmasına neden olur. Kablosu kasar gören ürünü kullanmanız doğru davranış olmayacaktır.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Ayar tekrar yapılmalıdır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar. Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Emniyet ventili ve rezistans kontrolü yapılmalıdır. Eğer filtrede herhangi bir tıkanıklık varsa temizlenerek bu tıkanıklık bir an önce giderilmelidir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Isınmaması için pek çok neden olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Çay Makinesi Hata Veriyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Sepette yer alan ızgaralarda bulunan yayların kontrolü sağlanmalıdır. Spiral adı verilen ısıtma parçalarının arızalanması durumunda kontrollü çalışma sağlanamamaktadır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Elektrik hattına takılı ancak yine de çalışmayan makinenin kablolarında hasar oluşma durumunda da çalışma yapmaz. Musluk ve ağızların temizliği için kürdan kullanılarak temizlik yapabilirsiniz.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Açık ise kapalı konuma getirilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motordan çalışma sırasında duman gelmesi motorun yandığını göstermektedir. Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor

AR1060, AR191Erzurum Yakutiye Arzum Buzdolabı ServisiErzurum Yakutiye Arzum Derin Dondurucu ServisiErzurum Yakutiye Arzum Çamaşır Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Bulaşık Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Kurutma Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Fırın ServisiErzurum Yakutiye Arzum Set Üstü Ocak ServisiErzurum Yakutiye Arzum Mikrodalga Fırın ServisiErzurum Yakutiye Arzum Klima ServisiErzurum Yakutiye Arzum Termosifon ServisiErzurum Yakutiye Arzum Radyotör ServisiErzurum Yakutiye Arzum Vantilatör ServisiErzurum Yakutiye Arzum Televizyon ServisiErzurum Yakutiye Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Çay Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Su Isıtıcı ServisiErzurum Yakutiye Arzum Mikser ServisiErzurum Yakutiye Arzum Blender ServisiErzurum Yakutiye Arzum Doğrayıcı ServisiErzurum Yakutiye Arzum Tost Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Mini Tost Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Buharlı Ütü ServisiErzurum Yakutiye Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiErzurum Yakutiye Arzum Elektrikli Süpürge ServisiErzurum Yakutiye Arzum Şarjlı Süpürge ServisiErzurum Yakutiye Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiErzurum Yakutiye Arzum Tartı ServisiErzurum Yakutiye Arzum Su Sebili ServisiErzurum Yakutiye Arzum Ankastre Ocak ServisiErzurum Yakutiye Arzum Ankastre Fırın ServisiErzurum Yakutiye Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiErzurum Yakutiye Arzum Ankastre Aspiratör ServisiErzurum Yakutiye Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Terminal, Lalapaşa, Mumcu, Atatürküniversitesi, İstasyon, Kadana, Çayırtepe, Mecidiye, Dadaşköy, Dumlu, Cedit, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.