Arzum Servis Yenişehir Bursa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Yenişehir Bursa
  • AdresBursa, Yenişehir
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Yenişehir Bursa

Arzum Servis Yenişehir Bursa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motorunun kontrol edilmesi gerekir. Mikser çalışma sırasında bıçaklar hareket etmeme sorunu bıçaklı ürünlerde sık görülen bir arıza çeşididir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotu kablo hasarı arızası kullanım kaynaklı arızalar arasında yer alır. Mutfak Robotu Döner Kolu Açılmıyor

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Aşırı ısınma arızası karşısında cihaza elektrik gitmesi engellenerek cihaz kapatılmalıdır. Yüksek bir ses aralığına sahip bir robot süpürgenin ayar kısmından istenilen en düşük ses aralığı ayarı da yapılmaktadır.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır.Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda aşırı yükte süpürgenizin kapanmasına neden olabilir. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir. Şofbenlerde en sık görülen problemlerden biri de suyun ısınmamasıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir. Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtıcı kablolarından yanık kokusu gelmesi ekmek kızarma makinesine yabancı bir cisim girmesi ve kabloya zarar vermesi sonucu oluşan arıza türüdür. Kızartma Makinesi Rezistans Arızası

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve GelmiyorKahveler makineden çıktıklarında genel olarak kremsi bir dokuya ve ince bir dokuya sahip olmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçaların orijinal parçalar kullanılarak değişimi yapılmalıdır. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Bursa Yenişehir Arzum Buzdolabı ServisiBursa Yenişehir Arzum Derin Dondurucu ServisiBursa Yenişehir Arzum Çamaşır Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Bulaşık Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Kurutma Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Fırın ServisiBursa Yenişehir Arzum Set Üstü Ocak ServisiBursa Yenişehir Arzum Mikrodalga Fırın ServisiBursa Yenişehir Arzum Klima ServisiBursa Yenişehir Arzum Termosifon ServisiBursa Yenişehir Arzum Radyotör ServisiBursa Yenişehir Arzum Vantilatör ServisiBursa Yenişehir Arzum Televizyon ServisiBursa Yenişehir Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Çay Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Su Isıtıcı ServisiBursa Yenişehir Arzum Mikser ServisiBursa Yenişehir Arzum Blender ServisiBursa Yenişehir Arzum Doğrayıcı ServisiBursa Yenişehir Arzum Tost Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Mini Tost Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Buharlı Ütü ServisiBursa Yenişehir Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Yenişehir Arzum Elektrikli Süpürge ServisiBursa Yenişehir Arzum Şarjlı Süpürge ServisiBursa Yenişehir Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Yenişehir Arzum Tartı ServisiBursa Yenişehir Arzum Su Sebili ServisiBursa Yenişehir Arzum Ankastre Ocak ServisiBursa Yenişehir Arzum Ankastre Fırın ServisiBursa Yenişehir Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Yenişehir Arzum Ankastre Aspiratör ServisiBursa Yenişehir Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Yenişehir, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.