Arzum Servis Yenişehir Mersin

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Yenişehir Mersin
  • AdresMersin, Yenişehir
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Yenişehir Mersin

Arzum Servis Yenişehir Mersin

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bu nedenle Kase kapağı çalıştırma işleminden önce kontrol edilmelidir. Birkaç kez tekrarlama işleminin ardından mikser bıçağının çalışma durumu kontrol edilmelidir.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Ayar tekrar yapılmalıdır. Bir ip ve farklı bir yabancı cisim tekerleklere dolanacak hareket etmesini engelleyecektir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi hızlı çalışmama sorunu nedenleri arasında makine içerisinde yer alan fanın yetersiz dönüş yapması yer alır. Isıtma görevi gören parçada arızalanması ve bozulma olmuş olabilir.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir. Basınç regülatörünün kontrolü yapılmalıdır.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Bunun yanı sıra su çok geç ısınır ve tam anlamıyla ısınma gerçekleşmiş olmaz. Bunun yanı sıra ısıtıcılara enerji gitmiyor olabilir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır. Yeni bir parça değişimine ihtiyaç duyulmalıdır.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Parça arızası oluşması durumunda hemen servis ile iletişime geçilerek arızanın giderilmesi sağlanmalıdır. Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir. Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır. Tambur kontrolü yapılmalıdır.

AR1060, AR191Mersin Yenişehir Arzum Buzdolabı ServisiMersin Yenişehir Arzum Derin Dondurucu ServisiMersin Yenişehir Arzum Çamaşır Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Bulaşık Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Kurutma Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Fırın ServisiMersin Yenişehir Arzum Set Üstü Ocak ServisiMersin Yenişehir Arzum Mikrodalga Fırın ServisiMersin Yenişehir Arzum Klima ServisiMersin Yenişehir Arzum Termosifon ServisiMersin Yenişehir Arzum Radyotör ServisiMersin Yenişehir Arzum Vantilatör ServisiMersin Yenişehir Arzum Televizyon ServisiMersin Yenişehir Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Çay Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Su Isıtıcı ServisiMersin Yenişehir Arzum Mikser ServisiMersin Yenişehir Arzum Blender ServisiMersin Yenişehir Arzum Doğrayıcı ServisiMersin Yenişehir Arzum Tost Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Mini Tost Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Buharlı Ütü ServisiMersin Yenişehir Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMersin Yenişehir Arzum Elektrikli Süpürge ServisiMersin Yenişehir Arzum Şarjlı Süpürge ServisiMersin Yenişehir Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiMersin Yenişehir Arzum Tartı ServisiMersin Yenişehir Arzum Su Sebili ServisiMersin Yenişehir Arzum Ankastre Ocak ServisiMersin Yenişehir Arzum Ankastre Fırın ServisiMersin Yenişehir Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiMersin Yenişehir Arzum Ankastre Aspiratör ServisiMersin Yenişehir Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, Yenişehir, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.