Arzum Servis Yunusemre Manisa

  • Teknik ServisArzum Teknik Servis Yunusemre Manisa
  • AdresManisa, Yunusemre
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis Yunusemre Manisa

Arzum Servis Yunusemre Manisa

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Mutfak robotunun kötü koku yaymasındaki en büyük sebep ıslaklıktır. Böylelikle problemin genel olup olmadığını da tespit etmiş olursunuz.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz bakımı ve temizliği kullanım sonrasında yapılmalıdır. Eğer gösterge çalışmıyorsa soket ile uyumlu olmadığını göstermektedir.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Bunların dışında rezistansta sorun olabilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Brülör dışında ateşleme sistemi de kontrol edilmelidir. Şofben sigorta attırma sorunu rezistans kaynaklı sorunlardan biridir.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Blender Çalışırken Çok Titriyor

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanı içerisinde tel şeklinde görülebilir. Ekmek kızartma makinelerinde yanık ekmek çıkması sorunu oluşabilmektedir.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

AR1060, AR191Manisa Yunusemre Arzum Buzdolabı ServisiManisa Yunusemre Arzum Derin Dondurucu ServisiManisa Yunusemre Arzum Çamaşır Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Bulaşık Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Kurutma Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Fırın ServisiManisa Yunusemre Arzum Set Üstü Ocak ServisiManisa Yunusemre Arzum Mikrodalga Fırın ServisiManisa Yunusemre Arzum Klima ServisiManisa Yunusemre Arzum Termosifon ServisiManisa Yunusemre Arzum Radyotör ServisiManisa Yunusemre Arzum Vantilatör ServisiManisa Yunusemre Arzum Televizyon ServisiManisa Yunusemre Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Çay Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Su Isıtıcı ServisiManisa Yunusemre Arzum Mikser ServisiManisa Yunusemre Arzum Blender ServisiManisa Yunusemre Arzum Doğrayıcı ServisiManisa Yunusemre Arzum Tost Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Mini Tost Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Buharlı Ütü ServisiManisa Yunusemre Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiManisa Yunusemre Arzum Elektrikli Süpürge ServisiManisa Yunusemre Arzum Şarjlı Süpürge ServisiManisa Yunusemre Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiManisa Yunusemre Arzum Tartı ServisiManisa Yunusemre Arzum Su Sebili ServisiManisa Yunusemre Arzum Ankastre Ocak ServisiManisa Yunusemre Arzum Ankastre Fırın ServisiManisa Yunusemre Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiManisa Yunusemre Arzum Ankastre Aspiratör ServisiManisa Yunusemre Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.