Arzum Servis Zonguldak

  • Teknik ServisArzum Servis Zonguldak
  • AdresZONGULDAK
  • Telefon Numarası0850 222 1 800
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Arzum Teknik Servis ZONGULDAK

Arzum Servis Zonguldak

Arzum Yetkili Servis hizmetleri; Arzum tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 222 1 800 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Arzum Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektrikle çalışan ürünler arasındadır. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

AR1068, AR1023-T
Arzum Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Kullanım aşamasından sonra robotun içinin iyice temizlendiğinden emin olmak önemlidir. Kapak ve diğer parçaların yerine oturduğundan ve zeminde bir cisim olmadığından emin olun.

AR1064, AR1044
Arzum Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeleri kullanım alanları kullanıcılar tarafından ayarlanmaktadır. Robot süpürge nem hatası verme sorunu süpürgenin çalışma esnasında ıslak bir zemin üzerinde çalışmadı sonucu bu hata oluşur.

AR4301
Arzum Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinenizin filtresini temizlemeniz ya da değiştirmeniz bu problemi ortadan kaldıracaktır. Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AR5003, AR5004, AR5049, AR5060, AR582, AR5002, AR5062, AR5035
Arzum Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AR3071, AR3041-INX
Arzum Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır.

AR4095, AR4034, AR4054, AR4104, AR4200, AR4201-S
Arzum Şofben Teknik Servis

Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir. Rezistansın kontrolü yapılmalıdır.

AR012, AR064
Arzum Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AR2044-O
Arzum Blender Teknik Servis

Blender Hız Kontrol Düğmeleri Çalışmıyor Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

AR1061, AR1056, AR1093, AR1021-O, AR1128
Arzum Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

AR3060, AR3069, AR3061
Arzum Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Ana sigortanın atması durumunda makine içerisinde elektrik hattında bir kaçak durumu sigorta attırmaya neden olabilir.Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır.

AR2018, AR2014
Arzum Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır.

AR6004, AR691, AR693, AR6021, AR6001, AR690
Arzum Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

AR3073, AR3058, AR3081
Arzum Fırın Teknik Servis

Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur. Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

AR293, AR253, AR2002
Arzum Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

OK001, OK007, OK0010
Arzum Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Bıçağı Bozuldu Güç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

AR1060, AR191ZONGULDAK Arzum Buzdolabı ServisiZONGULDAK Arzum Derin Dondurucu ServisiZONGULDAK Arzum Çamaşır Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Bulaşık Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Kurutma Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Fırın ServisiZONGULDAK Arzum Set Üstü Ocak ServisiZONGULDAK Arzum Mikrodalga Fırın ServisiZONGULDAK Arzum Klima ServisiZONGULDAK Arzum Termosifon ServisiZONGULDAK Arzum Radyotör ServisiZONGULDAK Arzum Vantilatör ServisiZONGULDAK Arzum Televizyon ServisiZONGULDAK Arzum Türk Kahve Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Çay Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Su Isıtıcı ServisiZONGULDAK Arzum Mikser ServisiZONGULDAK Arzum Blender ServisiZONGULDAK Arzum Doğrayıcı ServisiZONGULDAK Arzum Tost Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Mini Tost Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Buharlı Ütü ServisiZONGULDAK Arzum Buhar İstasyonlu Ütü ServisiZONGULDAK Arzum Elektrikli Süpürge ServisiZONGULDAK Arzum Şarjlı Süpürge ServisiZONGULDAK Arzum Saç Kurutma Makinesi ServisiZONGULDAK Arzum Tartı ServisiZONGULDAK Arzum Su Sebili ServisiZONGULDAK Arzum Ankastre Ocak ServisiZONGULDAK Arzum Ankastre Fırın ServisiZONGULDAK Arzum Ankastre Davlumbaz ServisiZONGULDAK Arzum Ankastre Aspiratör ServisiZONGULDAK Arzum Ankastre Bulaşık Servisi

Arzum Yetkili Servis, 500 Evler, Aydınlar, Köyler, Belkaya, Aziziye, Çayhan, Zengen

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.