Bosch Yetkili Servis Adana

  • Teknik ServisBosch Servis Adana
  • AdresADANA
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Adana width=350

Bosch Teknik Servis Adana

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Hat sigorta kontrolü yapılmalı ve arızalı olması durumunda yeni sigorta takılmalıdır. Mikrodalga Fırın Isıtmayı Sürekli Durduruyor

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Sonuç olarak, Mutfak robotunun kötü koku yaymasındaki en büyük sebep ıslaklıktır. İlk olarak robotun kilit sistemini kontrol edin.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Bir AC adaptörü alarak şarj için doğru bir şekilde robot süpürgeye takılmalıdır. Bir ip ve farklı bir yabancı cisim tekerleklere dolanacak hareket etmesini engelleyecektir.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır. Aksine, Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.Zaman kaybetmeden hemen Teknik servis ile iletişime geçiniz.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır. Cihazın sürekli kullanımı sırasında zamanla eskimeye de arıza vermeye başlar.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Birlikte, Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır. Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin. Tüm kontroller sağlandıktan sonra tekrar denenmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Genellikle, Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Tek farkı suyun kullanım süresine kadar sıcak kalmasını sağlamaktadır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Petek temizliği de peteklerin yarı ısınma sorununu ortadan kaldıracaktır. Soğuk havalarda ortamın ısınması için petek konumu açılmadan önce yaz dönemlerinde arıza tespitleri için kombi genel yıllık bakımları yaptırılmalıdır. İlk olarak kombi sıcaklık ayarının ayarlanmasına dikkat edelim.

Bosch Blender Teknik Servis

Henüz, Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Çalışırken Birden Durdu


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Sürekli devam etmez. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Olsa bile, Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu soğutmuyor arızası dondurucularda yaşanan arızalar arasında çok sık görülen arıza türlerinden biridir. Dondurucudan Koku Geliyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Alternatif olarak, Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.Ekmek makine kızartması arızası son dönemlerde ortaya çıkan sık arıza türlerinden biridir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Daha sonra, Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Kahveler makinede damla şeklinde akma sorunu nedenleri arasında filtre kahve makinelerinde kullanılan kahvelerin gereğinden fazla ince çekilmesi durumunda bu sorunlar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur. Çoğu kısım için, Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kısacası, Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin parçalarının oturmamış olmasıGenel olarak, Bu şekilde sizin için en doğru ve kullanışlı olan halı yıkama makinesini kolayca tercih edebiliyorsunuz.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir. •Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

•TünellerdeKullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Özellikle, Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

ADANA Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, ADANA Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, ADANA Bosch Davlumbaz Teknik Servis, ADANA Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, ADANA Bosch Fırın Teknik Servis, ADANA Bosch Buzdolabı Teknik Servis, ADANA Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, ADANA Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, ADANA Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Blender Teknik Servis, ADANA Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, ADANA Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, ADANA Bosch Termosifon Teknik Servis, ADANA Bosch Su Sebili Teknik Servis, ADANA Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, ADANA Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, ADANA Bosch Klima Teknik Servis, ADANA Bosch Elektrikli Süpürge, ADANA


Bosch Teknik Servis, Yağcami, Hükümet, Saydam, Akkapı, Gülbahçesi, Kuruköprü, Meydan, Emek, Şakirpaşa, Gazipaşa, Denizli, Ziyapaşa, Yeşilyurt, Mavibulvar/Yurt, Emekevler, Yeşilevler, Fevzipaşa, Gürselpaşa, Yeşiloba, 2000 Evler, Küçükdikili, Karayusuflu, Köyler, Hadırlı


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.