Bosch Yetkili Servis Afyonkarahisar

  • Teknik ServisBosch Servis Afyonkarahisar
  • AdresAFYONKARAHİSAR
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Afyonkarahisar width=350

Bosch Teknik Servis Afyonkarahisar

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir. Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir. Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Mutfak robotu dirençlerin yanma sorunu uzun süreli kullanımlardan kaynaklı arızalardır. Bu durum cihazınızın sağlıksız ve düşük verim ile çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgelerin insan hayatındaki yeri her geçen gün artıyor. İlk olarak robot süpürgenizin ana ve yan fırçalarını kontrol edin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici arızası kullanım sırasında makine içerisine saç tellerinin girmesi ve sıkışması sonucu oluşur. Bu arada, Saç kurutma makinelerinin düzenli olarak her kullanım sonrasında temizlenmesi gerekir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Çakmak kısımlarına herhangi bir sıvı ürünün dökülmesini engelleyin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Bunların dışında rezistansta sorun olabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Üstelik, Bunun dışında toz torbalı süpürge kullanıyorsanız, torbanın dolması durumunda süpürgeniz kötü kokmaya başlayacaktır. İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

İlk olarak bu problemin ortadan kaldırılması için şofbene gazın gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Bunun yanı sıra su kabı da delinmiş ya da hasar görmüş olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Öncelikle, Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Bu filtre aşırı kullanım sonrasında eskiyebilir ve çamurlanma yapabilir. Kablolamanın doğru yapılmaması cihazın arızadan çıkmamasına neden olur. Kombi sağ tarafında yer alan su basıncını gösteren göstergenin 1.

Bosch Blender Teknik Servis

Daha erken, Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır.Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kısacası, Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Gerekli kontrolleri yapınız.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Düğme ve sıcaklık ayarları kontrol edilmelidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özetle, Rezistans tamir edilemeyen bir parçadır. Ekmek kızartma makinesinin bakımlarının ve temizliğinin yapılmasına özen gösterilmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bu yüzden, Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin düzenli olarak suları kontrol edilmelidir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fan içinde biriken kir ve yapılarda zamanla fan motorunun aktif olarak çalışmasını engeller. Bu arada, Fırın Fan Arızası

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışma esnasında durma sorunu karşısında ilk olarak cihazın aşırı derecede ısınıp ısınmadığının kontrolü yapılmalıdır. Bıçakların eskisi kadar çalışmaması ve bozulması karşısında yeni parça değişimine gidilebilir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Alternatif olarak, Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Arıza giderilecektir.


Bosch Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi Deterjan AlmıyorÖnceki, Tüm bu maddelerde belirtilen nedenlerden biri ya da birkaçının bile halı yıkama makinesinin su akıtmasına neden olabileceği biliniyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesinin birçok çeşidi bulunmaktadır. •Kuzu, dana, tavuk etlerini kıyma haline getirilebilir,

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Bunlara ek olarak, •Eğimli bir model seçilir ise cihazı temiz tutmak daha kolay olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

AFYONKARAHİSAR Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Davlumbaz Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Fırın Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Buzdolabı Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Blender Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Termosifon Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Su Sebili Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Klima Teknik Servis, AFYONKARAHİSAR Bosch Elektrikli Süpürge, AFYONKARAHİSAR


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.