Bosch Yetkili Servis Ağrı

  • Teknik ServisBosch Servis Ağrı
  • AdresAĞRI
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Ağrı width=350

Bosch Teknik Servis Ağrı

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Arızalı parça teşhisi için servisten yardım alınmalıdır. Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir. Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Herhangi biri, Doğrayıcı ağzına yabancı bir cismin sıkışması ve ürünlerim aşırı sert olarak konulması doğrayıcının çalışmamasına neden olur. Mutfak robotu çalışma sırasında çok ses çıkartma sorunu/parçaların tam oturmaması ve motorda meydana gelen arızalanmalar neden olmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgeniz çalışır vaziyetteyken çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir. Bu yüzden sensör temizliği yapmalısınız.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Örneğin, Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır. Teknik servise danışılması gerekmektedir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Doğrusu, Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir. Kablo ve şarj aletinin değişimi yapılmalıdır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Elektrik ile çalıştığı için şofbenden su akıtma ile karşılaşıldığı zaman elektrik gelmesi engellenmelidir. Bu aşamadan sonra da şofben kapatılıp bir süre bekledikten sonra tekrar açılmalıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Basitçe, Düğme ve güç kontrolü yapılmalıdır. Cihaza servis tarafından müdahale edilmesi gerekir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kış konumunda petek konumu ile sıcak su konumuna açık olurken peteklerin ısınması normaldir. Sesin aşırı yüksek olması durumunda hemen servis ile irtibata geçin.Tesisat dönüş hatlarında bir filtre vardır.

Bosch Blender Teknik Servis

Benzer şekilde, Priz kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Kompresör çalışmama arızası tekrar eden arızalar arasındadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Doğrusu, Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Örneğin, Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir. Ekmek Kızartma Makinesi Kontrolü Çalışmıyor

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır. Önceki, Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Filtre kahve makinesinin ağızlarından birinden kahve gelmeme sorunu ağızlarda kahve ve sütlerin kurumasına bağlı olarak ortaya çıkmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Göre, Fırın Kısa Devre Yapıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Gürültülü Çalışıyor Hemen her evde bulunan ve birçok meyvenin bir arada içimini sağlayan elektronik ürünlerdir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu yüzden, Cihaz kabloların da meydana gelen bozulmalar ve hasarlar da sigorta atmasına ve kısa devre yapmasına neden olacaktır. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Yine de, Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Tavsiye Edilen Kıyma Makinesi ÇeşitleriBazı kıyma makineleri güçlü aparatları ve motoru sayesinde salça yapımını da uygun olduğu için tercih edilmektedir.

Aspiratör Teknik Servis

Kullanım amacına göre farklı güçlerde ve farklı boyutlarda üretilmiş olarak satışı ve montajı bulunuyor.•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Doğrusu, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.•Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.

AĞRI Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, AĞRI Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, AĞRI Bosch Davlumbaz Teknik Servis, AĞRI Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, AĞRI Bosch Fırın Teknik Servis, AĞRI Bosch Buzdolabı Teknik Servis, AĞRI Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, AĞRI Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, AĞRI Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Blender Teknik Servis, AĞRI Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, AĞRI Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, AĞRI Bosch Termosifon Teknik Servis, AĞRI Bosch Su Sebili Teknik Servis, AĞRI Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, AĞRI Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, AĞRI Bosch Klima Teknik Servis, AĞRI Bosch Elektrikli Süpürge, AĞRI


Bosch Teknik Servis,


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.