Bosch Yetkili Servis Akyazı Sakarya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Akyazı Sakarya
  • AdresSakarya, Akyazı
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Akyazı Sakarya width=350

Bosch Teknik Servis Akyazı Sakarya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır. Ana hat sigortası kontrol edilmelidir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektrikle çalışan ürünler arasındadır. Mikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Diğer bir deyişle, Farklı birçok nedenden dolayı robotlar arıza vermektedir. Mutfak robotu dirençlerin yanma sorunu uzun süreli kullanımlardan kaynaklı arızalardır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Çekilen bu cisimler robot süpürgenizin toz kutusunda emildiklerinden dolayı etrafa çarparak tıpkı çatlama sesine benzer sesler çıkarabilir. İlk olarak fırçanın bulunduğu alandan yavaşça fırçayı öne doğru çekmeyi deneyin.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı ÇalışmıyorKısacası, Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu sırada, Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp SönüyorFırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Ses Geliyor Bu probleme pek çok etken sebep oluyor olabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu durumda, Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik. Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Fazla suyun musluk yardımı ile dışarı atılması gerekir. Mutlaka bir servis çağırılması gerekmektedir.Cihazda bulunan ateşleme ve çakmak ayarı kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Nazaran, Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Bıçak değişimi gerekli olacaktır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Bir servis aranarak destek alınmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Daha erken, Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.Ürünlerin uzun süreli kullanımı ve devamlı kullanımı sonrasında makineden yeteri kadar verim alamama durumları oluşabilir.Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Derin dondurucudan koku gelmesi sorunu dondurucuya konulan ürünlerin ağızlarının kapalı ve iyi bir saklama koşulu yaratılmaması sonucunda oluşan hatalardan biridir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Genel olarak, Ekmek kızartma makinesinin kolu kilitlenmeme sorunu çözümü için ilk olarak yapılması gereken kolun ilk pozisyon içerisine alınmasıdır.Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama YapmıyorYine de, Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveler Yeteri Kadar Kremsi Olmuyor Filtre Kahve Makinesinin Ağızlarından Birinden Kahve Gelmiyor

Bosch Fırın Teknik Servis

Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir. Bu sırada, Fırın Kapağı Kapanmıyor

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:Bunlara ek olarak, Halı Yıkama Makinesi Su Akıtıyor

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Bosh MFW67440 Kıyma Makinesi. Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratör Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?•Mutfakların aspire edilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Lafı olmaz, Ama en önemlisi uzun bir kullanım ömrü olan bu alet ürününde en çok işe yarayan modeli seçmek.Davlumbaz, mutfaklarda en gerekli elektronik aletlerdendir.

Sakarya Akyazı Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Fırın Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Blender Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Termosifon Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Su Sebili Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Klima Teknik Servis, Sakarya Akyazı Bosch Elektrikli Süpürge, Sakarya Akyazı


Bosch Teknik Servis, Akyazı, Küçücek, Köyler, Dokurcun, Altındere, Kuzuluk


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.