Bosch Yetkili Servis Anamur Mersin

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Anamur Mersin
  • AdresMersin, Anamur
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Anamur Mersin width=350

Bosch Teknik Servis Anamur Mersin

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Hat sigorta kontrolü yapılmalı ve arızalı olması durumunda yeni sigorta takılmalıdır. İlki fırın içerisinde bulunan ve diyot adı verilen parçada bozulmaların olmasıdır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir. Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Rağmen, Hazne içerisine konulan yiyeceklerin ezilmemesi, doğranmamadı ve püre haline getirilmemesi sorunları robotta arıza olduğunu göstermektedir. Çalıştırma düğmesinin çalıştığından ve robotun fişe takılı olduğundan emin olunuz.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Anında ısınma yapması içeride bulunan parça kaynaklı olabilir. Fazla olan eşyalar kaldırılmalı ve cihaza yer açılmalıdır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Lafı olmaz, Bunun dışında iletkenlerin lehim noktalarında kopukluklar olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır. Düzenli olarak ısıtıcı temizliği ve bakımı yapılmalıdır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Öyleyse, Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorSüpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Eğer çakmakta düzgün çalışıyorsa son olarak gaz memeleri tıkanmış olabilir. Bu da şofbenin maksimum sıcaklık noktasını çok aştığını ifade eder.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Öyleyse, Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir. İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yaz dönemlerinde peteklerin kapalı olduğu kontrol edilmelidir. 5-2 aralığında olması gerekmektedir. Filtre temizliklerinin düzenli olarak her 1 yılda 1 yapılmadı gerekir.

Bosch Blender Teknik Servis

Nazaran, Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender bıçağı dönmüyor sorununda alet temel işlevini yerine getiremeyecektir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Özetle, Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.Makinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Arıza devam etmesi durumunda vakit kaybetmeden servis ile görüşme sağlanmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu motoru aşırı ısınma yapması sorunu çalışma sırasında dondurucunun üst ve yan kısımlarına dokunulmasa ile kendini belli eden arızadır. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Doğrusu, Cihaz ekmekleri istenilen sıcaklıkta ve ayarda pişirme yapamaz. Ekmek kızartma makineleri evlerde kullanılan pratik araçlardan biridir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Sonrasında, Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bulaşık Makinem Çalışmıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller. Su haznesini ve deposunu kontrol ediniz.

Bosch Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Hiç biri, Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Motor üzerlerinde aşırı yük ve sıcaklıklara karşı bir koruma düğmesi bulunur.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Örneğin, Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutma Makinası Program Arızası


Bosch Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Gaz kaçaklarının sistem üzerinde olması durumlarında ısıtma ve soğutma yeteri kadar tamamlanmamaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesi, sayesinde pek çok kişi evinin ortamında oldukça kolay bir şekilde adeta profesyonel makinelerle yıkanmış halılara sahip olabiliyor. Doğrusu, Ancak bu durum çoğu zaman ne yazık ki pek mümkün olmuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesinin birçok özelliği bulunmaktadır. Kıyma makinesine sahip olduğunuzda birçok yönden avantajlı olacaksınız.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. Diğer taraftan zehirli gazların deşarjı için de kullanılan aspiratörlerde meydana gelebilecek bir aksaklık ciddi durumları da berberinde getirebiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Herhangi biri, Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır. Buda ürünü tüketiciye uzun yıllar kullanma imkanı tanır.

Mersin Anamur Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Fırın Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Blender Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Termosifon Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Su Sebili Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Klima Teknik Servis, Mersin Anamur Bosch Elektrikli Süpürge, Mersin Anamur


Bosch Teknik Servis, Yıldırımbeyazıt, Göktaş, İskele, Köyler, Ören, Çarıklar


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.