Bosch Yetkili Servis Antakya Hatay

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Antakya Hatay
  • AdresHatay, Antakya
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Antakya Hatay width=350

Bosch Teknik Servis Antakya Hatay

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır. Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir. Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

İkincisi, Doğrayıcı ağzına yabancı bir cismin sıkışması ve ürünlerim aşırı sert olarak konulması doğrayıcının çalışmamasına neden olur. Ardından döner kol açıksa cihazın çalışması için kapatılması gerekir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Kuru alan üzerinde cihazı çalıştırmayı deneyin. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Dahası, Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Bunun dışında ilgili prizin sigorta kutusundaki karşılığını bulun ve kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır. Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı şekilde, Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Bu periyodik çizelgeye göre hareket edildiği sürece bir şofbenin arıza vermesi çok düşük bir olasılıktır. Gerekli tüm kontrollerin yapılarak servis çağrılması gerekir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

İçermek, Termosifon Aşırı Isınma YapıyorSu ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Cihazda bulunan ateşleme ve çakmak ayarı kontrolü yapılmalıdır. Kombi Sürekli Ateşleme YapıyorBu filtre aşırı kullanım sonrasında eskiyebilir ve çamurlanma yapabilir.

Bosch Blender Teknik Servis

Bu yüzden, Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.Blender Çalışmıyor


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Sürekli devam etmez. Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Daha erken, Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Filtre kontrolü ve temizliği yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Tık sesine benzer bir ses oluşumu kompresör çalışması sırasında sorun yaşama durumundan kaynaklanmaktadır. Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma Yapıyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Her neyse, Ekmek kızartma makinesinde elektromıknatıslar bulunmaktadır. Bazı durumlarda kırılma ve kayma sorunları yaşayabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Aynı zamanda, Bu su keçelerinin zamanla kuruması motorun çalışmasını engeller. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses Yapıyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Rağmen, Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinin bir önceki kullanımı sırasında makine yeteri kadar köpük oluşturmadı ise hata vermeye başlar. Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı çalışmama sorunu en çok görülen temel sorunlardan biridir. Sert bir cismin bıçağa denk gelmesi bıçakta kopmalara neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Cihazı kontrol ediniz. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.


Bosch Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Makinenin parçalarının oturmamış olmasıSon olarak, Halı yıkama makinesinin deterjan almaması, makinenin doğru çalışmasını engellediği gibi temizleme işleminin yapılmasına da engel oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Uygun fiyatları sayesinde evlerde de kullanılabilir. Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır.

Aspiratör Teknik Servis

Bazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor. Özellikle yemek kokularının ev içerisine yayılmasını önlemek amacıyla aspiratörler yoğun şekilde kullanılıyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Hiç biri, Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır. Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Hatay Antakya Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Fırın Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Blender Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Termosifon Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Su Sebili Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Klima Teknik Servis, Hatay Antakya Bosch Elektrikli Süpürge, Hatay Antakya


Bosch Teknik Servis, Esentepe, Elektrik, Kanatlı, Haraparası, Aydınlıkevler, Kışlasaray, Gazipaşa, Köyler, Harbiye, Çekmece, Serinyol, Kuzeytepe, Karaali, Karlısu, Avsuyu, Subaşı, Dursunlu, Ekinci, Yoncakaya, Şenköy, Tosunpınar, Odabaşı, Narlıca, Küçükdalyan, Toygarlı, Güzelburç, Maşuklu, Ovakent, Gümüşgöze


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.