Bosch Yetkili Servis Bahçelievler İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bahçelievler İstanbul
  • Adresİstanbul, Bahçelievler
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bahçelievler İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Bahçelievler İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır. Mikrodalga fırından vızıltı sesi gelme sorunu sık görülen bir arıza türüdür.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir. Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Nazaran, İlk olarak elektrik fişini kontrol etmelisiniz. Bütün parçaları kontrol ederek her parçanın yerine oturduğundan emin olunuz.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Açma kapama anahtarı olarak da adlandırılan alanı test ediniz. Robot süpürge kötü koku gelme sorunu genellikle süpürge filtrelerinin aşırı tıkanmaya maruz kalması durumlarında oluşmaktadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Her neyse, Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Henüz, Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorBiriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenlerde bazı durumlarda su ya çok geç ısınır ya da hiç ısınmaz. Cihaza akım gelmesini sağlayan kablolar da arıza oluşması da sigortanın atmasına neden olacaktır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Hiç biri, Parça değişimi gereklidir. Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Cihazın gerekli kontrolleri sağlanmalıdır. Kombiye su basma sorunları sık olarak yaşanmaktadır. Yoğuşmalı kombilere oluşan arızaların nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Diğer taraftan, Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez. Dondurucu un buzlanmaya başlaması sonrasında içerde bulunan buzları kırılma sesi olarak çıt çıt ses çıkmaktadır. Sorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Üstelik, Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorÜrün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Örneğin, Ekmek kızartma makinesi çalışmama sorunu karşısında eve gelen elektrik hatlarının ve mutfağa gelen elektriklerin kontrol edilmesi önerilir. Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür. Öyleyse, Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi arızası öğütülen kahvelerin makine içerisine yerleştirilmesi ile elde edilen kahvelerin yapımında kullanılan kahve makinelerinde arıza görülme oranı oldukça fazladır. Cihazın günlük olarak temizliğinin yapılması gerekir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Örneğin, Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Kablo üzerinde bir hasar oluşması da cihazın sesli çalışmasına neden olacaktır. Katı Meyve Sıkacağının Motoru Yandı

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda, Arıza giderilecektir.Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.


Bosch Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

•Su tahliye kısmında çatlakların olmasıGenellikle, Tüm bu maddelerde belirtilen nedenlerden biri ya da birkaçının bile halı yıkama makinesinin su akıtmasına neden olabileceği biliniyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır.

Aspiratör Teknik Servis

•Tünellerde•Sağlık alanındaki aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Göre, Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Davlumbaz fiyatları her bütçeye uygun olarak bir model seçeneği sunmaktadır.

İstanbul Bahçelievler Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Bahçelievler Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Bahçelievler


Bosch Teknik Servis, Bahçelievler, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Cumhuriyet, Şirinevler, Hürriyet, Kocasinan, Fevziçakmak, Çobançeşme, Yenibosna


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.