Bosch Yetkili Servis Battalgazi Malatya

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Battalgazi Malatya
  • AdresMalatya, Battalgazi
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Battalgazi Malatya width=350

Bosch Teknik Servis Battalgazi Malatya

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli fırınlarda yüzey üzerinin sürekli temizlenmesi de düğmelerin temassızlık yaşaması ve çalışmaması üzerinde etkili olmaktadır. Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket EtmiyorMikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Özellikle, Sorunun devam etmesi durumunda müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.Cihazı hemen fişten çekmeli ve elektrik girmesi engellenmelidir.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Cihaz bakımı ve temizliği kullanım sonrasında yapılmalıdır. Robot Süpürge Aşırı Isınıyor

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Özellikle, Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir. Cihazın içinde kireç birikimi söz konusuysa çeşitli kireç çözücüler ile kireç çözme işlemi yaparsanız kaynatmadan kapanma durumunu engelleyebilirsiniz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Süpürgeniz tam randımanlı çalıştığı halde istenilen temizliği sizlere sunmuyorsa bazı noktaları kontrol etmeniz yeterlidir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin. Ateşlememe, termostat problemler, elektrik kaçakları gibi pek çok problem ortaya çıkabilir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Öncelikle, Parça değişimi gereklidir.Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Peteklerin ve borunun tıkanması durumlarında da petekler ısınmamaktadır. Yoğuşmalı kombi devreye girmeme sorunu çok sık görülen arıza türleridir. Kış konumunda petek konumu ile sıcak su konumuna açık olurken peteklerin ısınması normaldir.

Bosch Blender Teknik Servis

Ayrıca, Aynı zamanda aleti çok fazla baskı uygulayarak da kullanmamanız gerekir.Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Düzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır. En çok görülen arızalar arasında buzdolabı su akıyor arızası bulunmaktadır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Nazaran, Makine Alınan Suyu Hemen BoşaltıyorMakinenin kıyafetleri sıkma aşamasında sert bir duvara dayanması saklanmasına ve titremesine neden olur. Makine zemini kontrol edilmelidir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

İle ilgili olarak, Evin başka bölümünde de kullanımı denenmelidir.Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Ayrıca, Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahvenin öğütülerek ve ince çekilerek makine haznesine konulması gerekir. Kahve dağıtımına bir kez değil iki kez devam edilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.İle ilgili olarak, Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı meyve sıkacağı arızası günümüzde özellikle kış aylarında meyve suyu için kullanımı yapılan ürünlerde arızalanma meydana gelmesi karşısında ürünün temizliğinden ve bakımından emin olunması gerekir. Sürekli ve uzun süreli kullanımlarda cihaz aşırı ısınmaya geçerek kendini kapatır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yine de, Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.


Bosch Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin su akıtması oldukça sıkıntılı oluyor. Özellikle, Halı yıkama makinesinin su akıtmasının nedenlerinden bazıları şunlardır:

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Aparatları sayesinde sucuk, sosis ve salam gibi ürünler elde edilebilir. •Macella Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörlerin kullanım alanlarını şöyle sırlayabiliriz;•Tünellerde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Aksine, Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır. Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

Malatya Battalgazi Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Fırın Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Blender Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Termosifon Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Su Sebili Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Klima Teknik Servis, Malatya Battalgazi Bosch Elektrikli Süpürge, Malatya Battalgazi


Bosch Teknik Servis, Battalgazi, Köyler, Hatunsuyu


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.