Bosch Yetkili Servis Bayraklı İzmir

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bayraklı İzmir
  • Adresİzmir, Bayraklı
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bayraklı İzmir width=350

Bosch Teknik Servis Bayraklı İzmir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Arızalı parça teşhisi için servisten yardım alınmalıdır. Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Parçanın değişimi yapılmalıdır.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Hiç biri, Ardından döner kol açıksa cihazın çalışması için kapatılması gerekir. Mutfak robotu motorundan yanık kokusu gelmesi hatası motorun çalışma sırasında aşırı zorlanması ve parça hasarlarının oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Yeniden kurulum için sıfırlama yapılması gerekir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Oldukça hassas olan bu parçaların kırılması olasıdır. Özetlemek, Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Genellikle, Süpürgenin şarj olma süresi yaklaşık 4 saattir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Sıklıkla kullanılan şofbenler, genelde kullanıcı hatasından kaynaklı problemlerle arıza vermektedir. Su basıncı kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu sırada, Cihazda suyun ısınmasını sağlayan parçada bir problem oluşması ile birlikte bu arıza türü ortaya çıkar. Termosifon Su Akıtıyor

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yaz döneminden ise bu durum devam ediyorsa moda dikkat ediniz. Yoğuşmalı kombi yaz ve kış ayarları hatası kullanıcıların yaptıkları hataların başında gelmektedir. Kombi model ve yoğuşma türüne göre farklı arızalar oluşmaktadır.

Bosch Blender Teknik Servis

Her neyse, Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Elektronik kartta arıza olabilir ve oluk rezinstansı arızalı olabilir. Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Ayrıca, Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Deterjan çekmesinin tam olmaması da su akmasına neden olur. Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.İç aksanın çalışma kontrolleri de yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Özellikle, Ekmek Kızartma Makinesi Sürekli DuruyorIsınma ve çalışma olmaması durumunda cihazı başka bir alana takma denenmelidir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Ayrıca, Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinde Kahvenin Hızlı Bitmesi Sorunu Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Bu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur. Özellikle, Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Katı meyve sıkacağının motor yanma sorunu genel olarak cihazın aşırı kullanımı sonrasında ortaya çıkan arızalardır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Bu durumda, Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutucunun düzenli çalışması için ortam sıcaklıklarına dikkat ederek ürün yerleştirmesi yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır.Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinesinin çalışmaması durumunda mutlaka ilgili teknik servisle iletişime geçilmesi gerekiyor. İçermek, Halı yıkama makinesi tercihi yaparken kullananların yorumlarını ve ürünün özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Aspiratörler temel prensipte ortamda istenmeyen ve gaz formunda bulunan akışkanların emilmek suretiyle başka yere aktarılmasını sağlayan ekipmanlar olarak tanımlanır. •Her türlü ortamın iklimlendirilmesinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

İkincisi, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

İzmir Bayraklı Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Fırın Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Blender Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Termosifon Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Su Sebili Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Klima Teknik Servis, İzmir Bayraklı Bosch Elektrikli Süpürge, İzmir Bayraklı


Bosch Teknik Servis, Bayraklı, Alpaslan, Gümüşpala, Soğukkuyu, Manavkuyu


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.