Bosch Yetkili Servis Bayrampaşa İstanbul

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bayrampaşa İstanbul
  • Adresİstanbul, Bayrampaşa
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bayrampaşa İstanbul width=350

Bosch Teknik Servis Bayrampaşa İstanbul

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırından Vızıltı Sesi GeliyorYanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Önceki, Mutfak robotu çalışma esnasında aniden durma hatası nedenlerinden bir tanesi de kase kapağının yerinden çıkması ve oynaması durumlarında cihaz aniden kendini kapatmaktadır. Parçaların zaman içinde eskimesi ve ucunda kırılmaların oluşması da yavaş bir şekilde hareket etmesine neden olacaktır.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge arızaları teknoloji ürünleri arasında evlerde çok yaygın bir kullanım oranına sahip olan süpürgelerin arızalanması durumlarında çeşitli hata kodları oluşmaktadır. Özellikle büyük evlerde ya da sürekli ev temizliğinden yorulanlar tarafından ağırlıklı olarak kullanılan robot süpürgeler, çeşitli markalar tarafından üretilmeye devam ediyor.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Hızlı ÇalışmıyorYine de, Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksi halde, Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Kablosuz süpürge tozları çekememe sorunu genellikle toz haznelerinde sorun olması durumunda ortaya çıkan arızalardır. Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbeniniz tüplü ise tüpünüzü değiştirin. Şofbenler de görülen en sık problemlerden biri de aşırı ısınma problemidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Örneğin, Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Rezistansların uzun süreli kullanımlarda ömrünü tamamlaması ile birlikte elektrik kaçakları oluşacaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombide elektrik kesintisi ve voltaj dalgalanması sorunu elektriklerin aniden gidip gelmesi durumlarında yaşanmaktadır. İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır. Radyatör vanaları açık olmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Hiç biri, Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız. Koku karşısında tekrar ürün kullanımı yapılmamalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Bir servis aranarak destek alınmalıdır.Buzdolabının bulunduğu ortam sıcaklıkların da yaşanan ani değişimler buzdolabının performansının artmasına ve çalışma, sırasında ses oluşumuna neden olmaktadır. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Aksi halde, Makineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Su giriş vana kontrolleri yapılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Sürekli açık bırakılması durumunda dondurucu aşırı ısınmaya geçebilir. Arızalı düğmenin değişimi servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Herhangi biri, Ekmek kızartma makinesi sürekli durması sorunu bitmemiş ekmeklerin kızartma makinelerinden alınmasına neden olacaktır. Kızartma makinesi rezistans arızası oluşumu sonrasında tamir edilme işlemi yapılmamalıdır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Aksi halde, Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve yapımı sırasında ağız kısmında kalan kahve tortuları ve suları kuruyarak sertleşir. Kahveler yeteri kadar kremsi olmuyor sorunu kullanılan kahvelerin öğütülme oranları sonucu ortaya çıkan sorunlardır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Daha sonra, Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Motorda yanma oluşması durumunda cihaz hemen elektrik hatlarından çekilmeli ve kapatılmalıdır. Banal üzerinde meydana gelen arızalar cihazın çok sesli ve aşırı titreşimli çalışmasına neden olacaktır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Öyleyse, Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir.


Bosch Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli bulunuyor. Öncelikle, Halı yıkama makinesinin yıkama işlemi yapmak için aldığı suyu dışarı akıtması oldukça sık rastlanılan problemler arasında bulunuyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma makinesi, kemiksiz etleri parçalayarak ve ezerek kıyma haline getiren bir ekipmandır. Kıyma makinelerinin fiyatları 400 TL’den başlayıp ürünün kalitesine, kullanılan malın malzemesine ve çekilebilecek kıyma kilosuna göre artmaktadır.

Aspiratör Teknik Servis

Bu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir. •Tarımda özellikle mantar çandırlarında aspirasyon işlemlerinde

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Genellikle, •Dokunmatik tercih edilirse kullanımı daha rahat olacaktır.Elektronik ürünlerin arıza yapma ihtimali her zaman vardır.

İstanbul Bayrampaşa Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Fırın Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Blender Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Termosifon Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Su Sebili Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Klima Teknik Servis, İstanbul Bayrampaşa Bosch Elektrikli Süpürge, İstanbul Bayrampaşa


Bosch Teknik Servis, Numunebağ, Altıntepsi, Muratpaşa, Yıldırım


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.