Bosch Yetkili Servis Bornova İzmir

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bornova İzmir
  • Adresİzmir, Bornova
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bornova İzmir width=350

Bosch Teknik Servis Bornova İzmir

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur. Panel üzerinden ayarlama yapılmaması düğmelerin sıcaklık ve ayarlarının yapılmamasına sebep olmaktadır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket EtmiyorMikser kullanımı sırasında donma sorunu sürekli yaşanıyor ise bir parça kaynaklı sorun olabilmektedir.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Nazaran, Hemen bir servis aranarak sorunu ayrıntılı bir şekilde anlatmalı ve destek istenmelidir.Motor milinin doğru bir şekilde takılı olduğundan emin olduktan sonra tekrar çalıştırabilirsiniz.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Filtrenin temiz ve açık olduğuna bakılmalıdır. Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir. Çoğu kısım için, Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bir saç kurutma makinesi kullanımı ile sıcak fön yardımı ile çakmak kurutulmalıdır.Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. Cihaz için servis çağırılması önerilir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Nihayet, Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden Sıcak Su Gelmiyor Özellikle bakım zamanları kaçırılmamalı ve eksiksiz bir bakım yapılmalıdır.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Termosifon arızası elektrikle sıcak su üreten cihazlarda karşılaşılan arızaların oluşum nedenleri arasında elektrik hatlarında meydana gelen sorunlar yer almaktadır. Parça değişimi gereklidir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi filtresi tıkanmış olabilmektedir. Bir kombi çalışmaması durumunda ilk olarak kombinin fişe takılı olup olmadığı kontrol edilmelidir. İlk olarak servis çağırılmalı ve destek alınmalıdır.

Bosch Blender Teknik Servis

Aynı şekilde, Bıçakların keskin olma işlevini kaybetmesi de istenilen verimin alınmamasına neden olur. Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının ışığı yanıyor be yeteri kadar soğutmuyor sorunu( kapak açılma sırasında karşılaşılan sorunlardan biridir.Dondurucu buzdolabının uzun süreli yiyecek saklanılmasına yardımcı olan alanlarıdır. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu durumda, Makine İçinden Kokular Geliyor. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. Aşırı deterjanı makine içinden atılımı sağlanmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Hassas bir ürün olması nedeniyle orijinal parça kullanımı ve değişimi servis tarafından yapılmalıdır.Tamiri yapılması önerilmez.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Basitçe, Ekmek Kızartma Makinesinde Sepete Tam Basılma YapılamıyorMakinede bulunan mekanik mandala erken ve geç tetiklenme durumlarında yanma durumları meydana gelir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Kurutma YapmıyorBasitçe, Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Zaman açısından son derece pratik ver kullanışı kolay bir üründür. Kahve makinesinde kahvenin hızlı bitmesi sorunu en belirgin nedenleri arasında kahvenin yeteri kadar ince çekilmemesi sonrasında bu tür arızalar oluşmaktadır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Özellikle, Elektrik kontrol ediniz.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir.Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Bu düğmeye basılması gerekir. Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Benzer şekilde, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Kurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.


Bosch Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Ancak bu durum çoğu zaman ne yazık ki pek mümkün olmuyor. Ayrıca, Tüm bu maddelerde belirtilen nedenlerden biri ya da birkaçının bile halı yıkama makinesinin su akıtmasına neden olabileceği biliniyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Kıyma Makinesi Özellikleri•Macella Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

•TünellerdeBu nedenle seçilen ürünün amaca uygun, istenen standartlara haiz, sağlam şekilde imal edilmesi son derece önemlidir.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Dahası, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Ne kadar yüksek emiş gücüne sahipse o kadar performansı yüksek olur.

İzmir Bornova Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Davlumbaz Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Fırın Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Buzdolabı Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Blender Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Termosifon Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Su Sebili Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Klima Teknik Servis, İzmir Bornova Bosch Elektrikli Süpürge, İzmir Bornova


Bosch Teknik Servis, Atatürk, Bornova, Naldöken, Pınarbaşı, Işıkkent, Altındağ, Çamdibi, Kazımdirik, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.