Bosch Yetkili Servis Bozüyük Bilecik

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bozüyük Bilecik
  • AdresBilecik, Bozüyük
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bozüyük Bilecik width=350

Bosch Teknik Servis Bozüyük Bilecik

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır. Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser zor hareket etme durumunda karıştırma için kullanılan malzemenin hacmi kontrol edilmelidir. Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Ayrıca, Mutfak robotu parça kontrolünün ardından gürültünün geldiği yer tespit edilmelidir. Döner şalter kolunu birkaç saniye süre boyunca 1 konumuna getirin biraz bekleyin.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgesi toz bırakıyor sorunu yeni akıllı süpürgelerde yeni sorunlar arasındadır. Verimli ve sağlıklı çalışması robot süpürgelerin uzun ömürlü olmasını da sağlayacaktır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir. Özetle, En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızaları kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi aynı zamanda teknik parçalarda yaşanan sorunlar yüzünden de görülebilir. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özetlemek, İlk olarak süpürgenizin başlığını kontrol etmelisiniz. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Elektrik hattından sigorta kapatılmalı ve servis beklenilmelidir. Yapılması gereken ise filtre kontrol edilmelidir.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Bu arada, Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Yoğuşmalı kombilere oluşan arızaların nedenleri farklılık gösterebilmektedir. Kombiye aşırı su basılma durumunun oluşması durumlarında kombi içinde olan fazla suyun tahliye edilmesi gerekmektedir. Sirkülasyon daralmaları karşısında da petekler ısınma yapmaz.

Bosch Blender Teknik Servis

Ayrıca, Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Buzdolabı Ünlem İşareti Yanıyor


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Elbette, Kapının çalışma öncesinde sıkıca anması gerekir. Deterjan gözünün su çekme ve alma sırasında tam kapalı olduğundan emin olunuz. Çamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin. Derin Dondurucunun Yan Kısımları Çok Isınıyor

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Birlikte, Ekmek kızartma makinesi arızası mutfak eşyaları arasında yer alan makine üzerinde oluşan arızalardır. Sigorta makine kullanımına uygun büyüklükte olmaması durumlarında da ani elektrik yüklemesi yapılarak sigorta atabilir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Özetle, Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir. Bu tür durumlarda kahve makinesinin ağız kısmının temizliği yapılmalıdır.

Bosch Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Diğer bir deyişle, Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışmıyor Cihaz kilitleme kolunu düzgün bir şekilde kapatınız ve kilitli olduğundan emin olunuz.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Genellikle, Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Sigorta kontrolü yapınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima Sesli Çalışıyor

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı Yıkama Makinesi ÇalışmıyorGenel olarak, Halı yıkama makinesinde en çok görülen sorunlardan biri de halı yıkama makinesinin çalışmaması oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Kuzu, dana, tavuk etlerini kıyma haline getirilebilir,Makine çelik parçalardan oluşmalı, En az 1400 watt gücü olmalı, Kıyma tepsisi geniş olmalı, Çeşitli aparatlarla sucuk, sosis ve salam yapılabilmeli, Makine fazla ısındığı zaman kendisini kapatabilmeli, Geriye hareket için ters özelliği bulunmalıdır.

Aspiratör Teknik Servis

•Mutfakların aspire edilmesindeBazı durumlarda ortamda istenmeyen hava kütlesinin emilerek uzaklaştırılması gerekli olabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Hala, Davlumbaz olmadığı takdirde evde yemek pişirme aşamasında yemek kokusu bütün eve yayıldığı gibi aynı zamanda da mutfakta aşırı derecede buhar oluşumuna neden olmaktadır.Garanti süresi ne kadar uzun olan bir ürün seçilir ise arıza durumunda daha ekonomik olacaktır.

Bilecik Bozüyük Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Fırın Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Blender Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Termosifon Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Su Sebili Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Klima Teknik Servis, Bilecik Bozüyük Bosch Elektrikli Süpürge, Bilecik Bozüyük


Bosch Teknik Servis, Bozüyük, Köyler, Dodurga


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.