Bosch Yetkili Servis Bucak Burdur

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Bucak Burdur
  • AdresBurdur, Bucak
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Bucak Burdur width=350

Bosch Teknik Servis Bucak Burdur

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırında Magnetron Arızası Mikrodalga fırın çalışma sırasında sürekli durma arızası nedenleri arasında kapı anahtarında yaşanan sorunlar nedeniyle sürekli durmak zorunda kalır.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir. Bazı sorunları kendiniz çözebilirsiniz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Genel olarak, Mutfak robotu arızaları en sık kullanılan mutfak malzemeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Mutfak robotlarında görülen ve kullanıcılarının çözebileceği tüm arızaları sizler için derledik.

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürgenizin etrafındaki sensörler kirden dolayı kapanmış olabilir. Robot süpürgelerde en sık karşılaşılan problemlerden biri de robot süpürgenin aşırı ses çıkarmasıdır.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Son olarak, Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bulunulan ortamda yeterli miktarda oksijen bulunmaması durumunda ocak sarı renkte yanmaya başlar ve karbondioksit oluşumuna neden olur. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde kireç oluşumu cihazın aşırı sesli çalışmasına neden olacaktır. Elektrik hatları kontrol edilmelidir.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hala, Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir. Kablosuz Süpürgem Çalışmaya Başlayamıyor Süpürgenin gücü düşmüş olabilir.

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofben elektrikle çalışan cihazlardan biridir.Şofben içinde bulunan su kabında delik olması da su akıtmasına neden olur.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Kombi yaz konumunda radyatörleri ısıtmamaktadır. Bir diğer nedeni de sıcak su ile kalorifer kullanımın açık modda kalmasıdır. Yoğuşmalı kombi arızası evlerde ve iş yerlerinde kullanılan sıcaklık sağlayan elektronik ürünlerden en çok arızalanan aletlerdir.

Bosch Blender Teknik Servis

Bunlara ek olarak, Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender ürünleri doğramama sorunu bu tür bıçak kullanarak ürünleri ezen ve doğrayan ürünlerde çok sık görülen arızaların başında gelmektedir.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Benzer şekilde, Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Fan ArızasıSoğukluğu ayarlayan düğmelerde problem oluşması ve takılı kalması da aşırı soğutma sorununa neden olmaktadır.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Genellikle, Ekmek kızartma kolaylığı sağlayan ürünlerde çalışma aksanlarının bozulması ve kızartma yapamama sorunlarının oluşması görülmektedir.Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Yine de, Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Yeterli miktarda su olmaması cihazın başlamamasına neden olacaktır. Kahve makinelerinin çalışması sırasında öğütme ayarlarını yapan düğme saat yönünde çevrilmesi gerekmektedir.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın İçinden Ses GeliyorDahası, Fırın Fan Arızası

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Katı Meyve Sıkacağı Çalışma Esnasında DuruyorGüç kaynaklarının varlıkları kontrol edilmelidir.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elbette, Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor


Bosch Klima Teknik Servis

Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli olsa da belli başlı modelleri kullanıcılar daha çok tercih ediyor. Nazaran, Halı yıkama makinesinde en çok görülen sorunlardan biri de halı yıkama makinesinin çalışmaması oluyor.

Kıyma Makinesi Teknik Servis

Aparatlarını sıcak suda bekletilerek temizlenir, kıyma makinesine ait bıçaklar ve içinde bulunan çelik demirler ise çamaşır suyu ile temizlenir. Ancak orta kalitede bir şey için yaklaşık 700-800 TL ödenebilir.

Aspiratör Teknik Servis

Bu durumun en çok ihtiyaç duyulduğu yerler her ev de bulunan mutfaklardır.Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Genellikle, •Seçilecek davlumbazın emiş gücü çok önemlidir. Garanti Süresi

Burdur Bucak Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Fırın Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Blender Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Termosifon Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Su Sebili Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Klima Teknik Servis, Burdur Bucak Bosch Elektrikli Süpürge, Burdur Bucak


Bosch Teknik Servis, Bucak, Köyler, Kocaaliler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.