Bosch Yetkili Servis Canik Samsun

  • Teknik ServisBosch Teknik Servis Canik Samsun
  • AdresSamsun, Canik
  • Telefon Numarası444 6 333
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Bosch Teknik Servis Canik Samsun width=350

Bosch Teknik Servis Canik Samsun

Bosch Teknik Servis hizmetleri; Bosch tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 444 6 333 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir, Aşağıdaki makale içeriğinin marka ile bir alakası yoktur. Tüm markalar genellenerek yazılmıştır.

Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır. Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur.

Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Parçanın değişimi yapılmalıdır. Mikser birkaç kez çalıştıktan sonra duruyorsa öncelikle karışım yapılan yiyeceklerin sertliğini kontrol ediniz.

Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis

Üstelik, Bu sebepten dolayı mutfak robotuyla işiniz bittikten sonra her bir parçasını çok titiz bir şekilde yıkayın. Mutfak Robotuna Elektrik Girmiyor

Bosch Robot Süpürge Teknik Servis

Robot süpürge fırça arızası yanlış kullanım kaynaklı oluşan arızalardır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten teknik destek isteyiniz.

Bosch Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Her neyse, Düzleştirici kablosunun kadar alması da çalışmaya engel bir durumdur.

Bosch Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Set Üstü Ocak Gözleri Az Yanıyor

Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis

Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda kireçlenme yüzünden cihaz çalışmasını doğru olarak ayarlayamaz.

Bosch Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aksine, Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyorbu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

Bosch Şofben Teknik Servis

Şofbenden ses gelme sorunu emniyet ventili kaynaklı olan arızalardan biridir. Sıcaklık düğmesini 35 ile 60 derece ayarına ayarlayın.

Bosch Termosifon Teknik Servis

Özellikle, Termosifon ÇalışmıyorFaz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Teknik Servis

Cihazın tekrar başlatılması sorunun giderilmesini sağlayacaktır. Yoğuşmalı kombi devreye girmeme sorunu çok sık görülen arıza türleridir. Yoğuşmalı kombi petekleri ısıtmıyor sorunu özellikle kış aylarında çok yaygın olarak karşılaşılan sorunların başında gelmektedir.

Bosch Blender Teknik Servis

Genellikle, Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.


Bosch Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorParça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır.


Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Nazaran, Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Gerekli kontrolleri yapınız.Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur.

Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir.

Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis

Hala, Cihazın elektrik alıp almadığına bakılmalıdır. Makinede bulunan mekanik mandala erken ve geç tetiklenme durumlarında yanma durumları meydana gelir.

Bosch Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Öyleyse, Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Bir diğer nedeni ise motorda yanma meydana gelmesidir.

Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis

Filtre kahve makinesi çalışma yapmama sorunu karşısında ilk olarak makinenin fişinin elektrik prizine takılı olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Ağız kısmının kapanmasına ve kahvenin gelmesini engeller.

Bosch Fırın Teknik Servis

Fırın içinden ses gelme sorunu nedenlerinden biri soğutma sistemidir. Öncelikle, Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis

Cihazın soğuması için 1 saat kadar beklenmesi gerekir. Katı meyve sıkacağı gürültülü çalışma sorunu temel nedenlerinden biri cihazda bulunan banaldan kaynaklanmaktadır.

Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis

Özetlemek, Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. Servis desteği alınız.


Bosch Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

Halı Yıkama Makinesi Teknik Servis

Halı yıkama makinelerinin pek çok farklı modeli bulunuyor. Genel olarak, •Makinenin hortum kısmında delik olması

Kıyma Makinesi Teknik Servis

•Korkmaz A485•Arzum AR160 Kıyma Makinesi

Aspiratör Teknik Servis

Ayrıca aspiratörler özellikle sağlık alanında kullanılan ekipmanların çalışmasında herhangi bir sorunla karşılaşıldığında telafisi mümkün olmayan sonuçlar ile karşılaşabiliyor.•Seralarda

Bosch Davlumbaz Teknik Servis Teknik Servis

Sonrasında, Kurulum aşamasında ve daha sonra arıza durumunda ne kadar hızlı bir teknik servis olursa o kadar iyi olur.Genelde ürünler iki yıl garanti kapsamında olmaktadır.

Samsun Canik Bosch Süpürge Kablosuz Süpürge Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Mikrodalga Fırın Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Davlumbaz Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Derin Dondurucu Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Fırın Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Buzdolabı Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Katı Meyve Sıkacağı Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Kıyma Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Blender Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Mutfak Robotu Tamiri Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Elektrikli Pişirici Ocak Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Termosifon Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Su Sebili Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Bulaşık Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Ekmek Kızartma Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Tost Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Filtre Kahve Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Kahve Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Çay Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Su Isıtıcı Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Çamaşır Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Kurutma Makinesi Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Klima Teknik Servis, Samsun Canik Bosch Elektrikli Süpürge, Samsun Canik


Bosch Teknik Servis, Canik, Köyler


Bosch model kodları; BCS612KA2, BBS61PET2, BGBS4HYG1, BGB6SIL1, BGC21X300, BGS41PRO, BEL524MS0, BFL520MS0, DLN53AA70, DFT63CA61T, DLN53AA70, DFT63CA21T, GCZ30AW20N, GCZ23AW20N, HXR391H50T, HXR390H29T, HTB12E458T, HTB12E428T, HBF534EW0T, HBF514BH0T, KDN76AWF0N, KDN56XWF0N, KIL82ADE0, KIS87AF30N, MES4010, MESM731M, MFQ4080, MFQ2420B, MFW3520W, MFW3X14B, MMR08A1, MMR08R2, MMB6172S, MMBM4G6K, MS62B6190, MS6CB6110, MUM9A66R00, MUM59M55, PKF652BB1E, PKG775FP1E, RDG5025TR, RDG6524TR, RDW1576, RDW1575, SMS44DI00T, SMS4HMB60T, SMI25DB00T, SMI46MS00T, TAT3P423, TAT4P420, TCG4215, TCG4104, TKA6A043, TKA6A683, TKA6A683, TKA6A041, TTA5603, TTA5883, TWK4P440, TWK6A014, WGA142X1TR, WGA142XSTR, WTW8541STR, WTR85V0STR.

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.